منو سایت

Adobe® Premiere Pro. ایجاد موشن گرافیک در

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Apress Media ناشر کتابهای فناوری اطلاعات مستقر در شهر نیویورک است. Aprs یک بخش از Springer Nature است. این یک دوره سطح متوسط ​​برای ویراستارانی است که قبلاً با Premiere Pro آشنا هستند و می خواهند مهارت های خود را به سطح بعدی برسانند.

ایجاد موشن گرافیک در دوره ویدیویی آنلاین Adobe Premiere Pro

لینک دوره

این دوره ویدیویی اکنون در وب سایت Springer Links به صورت زنده در دسترس است. برای مشاهده کل دوره، باید یک حساب کاربری ایجاد کنید.

مشاهده دوره کامل

موضوع دوره

با این ویدیو اصول ایجاد انیمیشن و گرافیک متحرک در Adobe® Premiere Pro را بیاموزید. Adobe Certified Expert (ACE) Naveen Kulshrestha به شما نشان می دهد که چگونه می توانید گرافیک های حرکتی را اضافه کنید که هر پروژه را بدرخشد.

Premiere Pro.  متحرک سازی لوگو
Premiere Pro. متحرک سازی لوگو

این ویدیو با مفاهیم اولیه ایجاد موشن گرافیک مانند ایجاد فریم های کلیدی و متحرک سازی ویژگی های اولیه شروع می شود. پس از پرداختن به اصول، به تعدادی از تکنیک های متوسط ​​و پیشرفته مانند لانه سازی، ماسک کردن و آسان کردن پیشرفت خواهید کرد. همچنین با استفاده از ابزار Type برای ایجاد متن، کار با پنل گرافیکی ضروری، ایجاد یک سوم پایین‌تر متحرک و وارد کردن فایل‌های فتوشاپ لایه‌ای برای متحرک کردن تصاویر ثابت آشنا خواهید شد.

Adobe® Premiere Pro شامل ابزارهای قدرتمندی برای ایجاد موشن گرافیک های حرفه ای است که مخاطبان شما را تحت تاثیر قرار می دهد و پروژه شما را بدون ترک برنامه به سطح بعدی می برد. پس از تماشای این ویدیو، می‌توانید با این موضوعات پیچیده و پیچیده کار کنید و تمام مهارت‌هایی را که برای ایجاد ویدیوهای عالی نیاز دارید، در اختیارتان قرار می‌دهد.

Premiere Pro.  در موشن گرافیک و انیمیشن
تکنیک های انیمیشن متوسط ​​مانند ماسک کردن، آسان کردن، لانه سازی و افکت کن برنز

چه چیزی یاد خواهید گرفت

  • Adobe® Premiere Pro. موشن گرافیک خود را در آن بسازید
  • گرافیک های متحرک خود را در سناریوهای رایج مانند متحرک سازی آرم ها، متحرک سازی یک سوم پایین تر، متحرک سازی و بزرگنمایی تصاویر ثابت اعمال کنید.
  • پروژه ویدیویی خود را متمایز کنید و حرفه ای تر به نظر برسد

این ویدیو برای کیست

این یک کلاس سطح متوسط ​​است و برای کسانی است که قبلاً با Premiere Pro آشنا هستند و می‌خواهند مهارت‌های خود در ساخت ویدیو را افزایش دهند.

مشاهده دوره کامل

درباره نویسنده

Adobe® Premiere Pro. ایجاد موشن گرافیک درناوین کولشرستا که با نام وب گورو نیز شناخته می شود، بیش از 12 سال سابقه صنعت و بیش از 8 سال سابقه تدریس دارد. او یک متخصص Adobe Certified (ACE) و Adobe Certified Instructor (ACI) است و به صدها گروه و فرد آموزش داده است. برخی از مشتریان فعلی و گذشته آنها عبارتند از: NBC/Universal، NASA TV، WKMG News 6، Boeing، Nordstrom، Costco، Clearwater Casino Resort و بسیاری دیگر.

وب گورو یک مربی متخصص و همچنین یک حرفه ای فعال است که صدها وب سایت و فیلم ایجاد کرده است. مستند «آشا به هند می رود» او در جشنواره فیلم Moondance فینالیست شد و توسط تلویزیون GAM در حال توزیع است. او درک دقیقی از نرم افزاری که استفاده می کند دارد و بینش دنیای واقعی را به کلاس درس می آورد. او مرتباً رتبه های بالایی را برای آموزش خود دریافت می کند و همچنین یک کانال YouTube دارد که در آن فیلم های آموزشی ایجاد می کند.

درباره وب گورو بیشتر بخوانید