منو سایت

Adobe Bootcamp در اورلاندو معرفی شد!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

وب گورو کلاس های فتوشاپ و کلاس های پریمیر پرو را آموزش می دهد

Adobe Bootcamp یک برنامه 2 هفته ای است که برای پیشرفت سریع مهارت های شما طراحی شده است! این رویداد از 17 ژوئن تا 30 ژوئن 2019 در اورلاندو، فلوریدا برنامه ریزی شده است. ثبت نام کنندگان فقط می توانند در دوره هایی که می خواهند در آن شرکت کنند ثبت نام کنند. این یک فرصت ایده آل برای شرکت در آموزش فتوشاپ در اورلاندو و آموزش Adobe Premiere Pro در اورلاندو است!

این برنامه شامل آموزش چند سطحی و پشت سر هم برای برنامه Adobe انتخابی شما در یک بازه زمانی کوتاه است. برنامه های Adobe زیر پوشش داده شده اند: Photoshop، Premiere Pro، After Effects، Lightroom، Animate، Illustrator و Captivate. استاد وب کلاس های آموزشی زیر را تدریس می کند:

  • 17-19 ژوئن، Adobe Photoshop Fundamentals
  • 20 تا 21 ژوئن، Adobe Photoshop Advanced، وب و ویدیو
  • 22 تا 23 ژوئن، Adobe Photoshop Advanced، چاپ و عکاسی
  • 24 تا 26 ژوئن، معرفی Adobe Premiere Pro
  • 27-28 ژوئن، Adobe Premiere Pro Advanced
  • 29 تا 30 ژوئن، Adobe Premiere Pro for Seasoned Editors

این رویداد فرصتی عالی برای تقویت سریع مهارت های خود فراهم می کند! در پایان آموزش مهارت های حرفه ای و مهارت در کاربرد انتخابی خود خواهید داشت.

محل: آموزش در نزدیکی SeaWorld در یک مرکز آموزشی محلی در اورلاندو، فلوریدا انجام خواهد شد.

ثبت نام: مشاهده برنامه کامل و ثبت نام

در مورد مربی

Adobe Bootcamp در اورلاندو معرفی شد!ناوین یک متخصص و مدرس دارای گواهینامه Adobe با بیش از 10 سال تجربه در صنعت و هفت سال تجربه تدریس است. Innovative برای ارائه آموزش با کیفیت بالا و ارائه مشاوره تخصصی برای پروژه های بزرگ و کوچک مناسب است. او برای بوئینگ، F5 Networks، Costco، American University، Luminous Works و بسیاری دیگر مشاوره و آموزش ارائه کرده است.

درباره وب گورو بیشتر بخوانید