8 دلیل برای افزودن ایلوستریتور به مهارت های بازاریابی دیجیتال خود - کلاس های نرم افزار Denver Adobe

8 دلیل برای افزودن ایلوستریتور به مهارت های بازاریابی دیجیتال خود – کلاس های نرم افزار Denver Adobe

به عنوان یک بازاریاب دیجیتال، ممکن است ندانید که یادگیری Adobe Illustrator چقدر می تواند برای شما به ارمغان بیاورد…

و اگر در حال حاضر یک حضور آنلاین باورنکردنی، برندهای عالی، و نتیجه موثر در بازگشت سرمایه دارید، چرا باید انجام دهید. اما صبر کنید… اگر در یک، دو یا شاید همه موارد فوق به کمک نیاز دارید، Adobe Illustrator CC بلیط شما به عنوان یک بازاریاب دیجیتال برای سفارشی کردن، نشان دادن و تنظیم مجدد مهارت های بازاریابی شماست. بیایید در مورد روش های خاصی که می توانید این کار را انجام دهید صحبت کنیم.

در اینجا چندین روش وجود دارد که دانش و استفاده شما از Adobe Illustrator به شما کمک می کند نه تنها تبلیغ کنید، بلکه جان تازه ای به کمپین های بازاریابی خود بدهید. در هر یک از این زمینه ها ابتدا می خواهیم تحلیل کنیمچرا به عنوان یک بازاریاب دیجیتال؟ شما باید به این موضوع به خصوص در زمینه کاری خود توجه ویژه ای داشته باشید و دوم اینکه چگونه illustrator می تواند به شما کمک کند.

حضور دیجیتال شماره 1

چرا به آن نیاز دارید؟

برای ایجاد یک حضور دیجیتالی باید یک برنامه و چند نشانگر متمایز قوی داشته باشید. همه چیز بازاریابی است برجسته شدن از سایر فروشندگان چه محصول یا خدماتی باشد که بازاریابی می کنید، از خود بپرسید: چگونه خود را از رقبای خود متمایز می کنم؟

ایجاد وثیقه قابل تشخیص، تکنیک بازاریابی کلی شما را بهبود می بخشد. این عبارت کلیدی را به خاطر بسپارید: طراحی خوب بازاریابی خوب است.

کمپین های آنلاینی ایجاد کنید که از تصاویر سفارشی برای گفتن یک داستان برای مخاطبان خود استفاده می کنند. عکس‌ها یا فیلم‌های استوک فقط می‌توانند تا آنجا پیش بروند که این کار را انجام دهند و وقتی از محتوایی استفاده می‌کنید که توسط صدها برند دیگر برای کمپین خود استفاده شده است، مهم نیست که چه اتفاقی می‌افتد، متمایز شوید.

چگونه ایلاستریتور کمک می کند

در حالی که بسیاری از برنامه‌های دیگر وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید، حتی Adobe Photoshop، برای ایجاد مواد برندسازی، Illustrator به شما امکان سفارشی‌سازی و آزادی را می‌دهد زیرا فایل‌های آن بر اساس بردار* هستند و قابلیت‌های تغییر اندازه بی‌نقصی را ارائه می‌دهند.

*شاید بپرسید گرافیک مبتنی بر برداری چیست؟ گرافیک های مبتنی بر برداری و مبتنی بر پیکسل وجود دارد. گرافیک برداری معمولاً زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که یک طرح تغییرات شکلی مختلفی را پشت سر گذاشته باشد و در موارد مختلف مورد استفاده قرار گیرد. یک برنامه برداری، مانند Adobe Illustrator، خطوط کلی اشکال را ایجاد می کند که به آنها اشیاء گفته می شود و به صورت متمایز و منفرد نمایش داده می شوند. از مزایای وکتور در مقابل پیکسل می توان به مقیاس پذیری اشاره کرد، زیرا آنها وابسته به وضوح، ویرایش رنگ ساده و بدون حالت طرح کلی یا قاب سیمی برای برش یا حکاکی تصاویر هستند.

شماره 2 ایجاد اینفوگرافیک، نمودار و نمودار

چرا به آن نیاز دارید؟

با توجه به تجزیه و تحلیل عملکرد محتوای بصری 500 بازاریاب آنلاین در سال 2019، مشخص شد که 40.2٪ گفتند که محتوای اصلی، از جمله اینفوگرافیک، به طور مداوم بهترین عملکرد را در کمپین های خود داشته است.

چه فایده ای دارد که یک لیست طولانی از داده ها را در صفحه ای که خوانندگان باید در آن ورق بزنند، بدون اینکه نیمی از آن را تشکیل دهند، بزنند؟ آن اطلاعات را به یک گرافیک جذاب و آموزنده تبدیل کنید.

چگونه ایلاستریتور کمک می کند

Illustrator این توانایی را دارد که شما با استفاده از چندین ویژگی برنامه داخلی، الگوهای مقیاس بندی شده دقیق برای اینفوگرافیک ها را چیدمان کنید:

 • ابزار نمودار / نمودار
 • توری
 • دارایی مرتبط
 • شکل بکش
 • ابزار انتخاب مستقیم
 • تصویر گرافیکی وکتور هیپ بیلدز

شماره 3 محتوای رسانه های اجتماعی

چرا به آن نیاز دارید؟

در رسانه های اجتماعی، دیدگاه های تبدیل شده از برخی از این اصول اساسی پیروی می کنند:

 • مخاطب ایده آل را هدف قرار دهید
 • از حقایق مهم آگاه شد
 • به راحتی قابل خواندن بود
 • از نظر ظاهری جذاب

به عنوان یک برند در رسانه های اجتماعی، باید پیام ها و قطعات بصری مشخصی داشته باشید تا از آنها به عنوان ابزار تعامل با مخاطبان خود استفاده کنید. اگر این کار را انجام ندهید، کانال اجتماعی شما پراکنده و بی نظم به نظر می رسد و تاثیر منفی روی شما به عنوان یک بازاریاب می گذارد.

چگونه ایلاستریتور کمک می کند

اطلاعات کمی در مورد قابلیت های Illustrator برای ایجاد قالب های سفارشی رسانه های اجتماعی وجود دارد. در اینجا چند ابزار داخلی وجود دارد که باید امتحان کنید:

 • راهنمای سند
 • لایه های
 • گروه رنگ
 • مسیر

شماره 4 لوگوها و علائم تجاری سفارشی

چرا به آن نیاز دارید؟

لوگو همیشه برای برند شما و افرادی که به آنها بازاریابی می کنید مورد نیاز خواهد بود. به عنوان یک بازاریاب دیجیتال، شما با افرادی که برای ایجاد یک برنامه بازاریابی برای محصول یا خدمات شما به شما مراجعه می کنند، آشنا هستید، اما آنها هنوز قطعات بازاریابی را در جای خود دارند، حتی لوگو را ندارند. این از شما به عنوان یک بازاریاب می خواهد تا به مشتریان خود کمک کنید تا راه حلی سریع پیدا کنند که به شما در شروع کارتان کمک کند. اما، اگر بتوانید این خدمات را به جای برون سپاری آن به یک طراح، به مشتریان خود ارائه دهید، چه؟

چگونه ایلاستریتور کمک می کند

Illustrator واقعا برای ایجاد لوگو ساخته شده است. برای مثال، زمانی که طراحان ایده‌ای را ترسیم کردند، می‌توانند آن را در تصویر خود اسکن کنند و از آن به عنوان پس‌زمینه استفاده کنند و سپس با استفاده از ابزار Pen Tool، بالای طرح را ردیابی کنند. و می‌توانند با استفاده از پانل اندازه کاملاً مقیاس‌پذیر شوند. . همچنین می توانید اشکال و لایه ها را کپی کنید یا آنها را برای چیدمان های منحصر به فرد ترکیب کنید.

عنوان گرافیکی شماره 5

چرا به آن نیاز دارید؟

با Illustrator ایجاد عناوین گرافیکی که اغلب در ابتدای ویدیوها یا به عنوان پوشش رسانه های اجتماعی در کانال های شما استفاده می شوند، آسان است.

چگونه ایلاستریتور کمک می کند

متن و گرافیک خود را با استفاده از چندین تابلوی هنری در Illustrator چیدمان کنید. می‌توانید طراحی خود را روی یکی شروع کنید و سپس عناصر دیگر را بکشید و کپی کنید تا تغییر دهید. سپس به عنوان فایل جداگانه ذخیره کنید تا بتوانید روی ویدیو در Premiere Pro یا ویرایشگرهای ویدیوی آنلاین همپوشانی کنید.

شماره 6 تغییر اندازه

چرا به آن نیاز دارید؟

اکنون انتظار می‌رود که هر طراحی در دستگاه‌های با اندازه‌های مختلف همه‌کاره باشد. ممکن است لازم باشد از همان طرح با ترتیب چاپ بزرگتر هنگام کوچک کردن تا اندازه تصویر کوچک استفاده کنید.

چگونه ایلاستریتور کمک می کند

نگران نباش! ایلوستریتور با داشتن گرافیک برداری کاملاً مقیاس پذیر، فشار را کاملاً از شما دور می کند. این بدان معنی است که شما می توانید اندازه را بدون اعوجاج یا کاهش کیفیت تغییر دهید. نکته حرفه ای: وقتی در Illustrator مقیاس بندی یک شی را انجام می دهید اما نمی خواهید استروک یا افکت را در Illustrator تغییر دهید، حتماً تنظیمات خود را در بخش “Scale Strokes and Effects” در پالت Transform بررسی کنید.

شماره 7 وثیقه چاپ

چرا به آن نیاز دارید؟

کارت ویزیت، یک برگه، بروشور، شما به یک برنامه قابل اعتماد نیاز دارید که بتواند به سرعت قطعات برند را کپی کرده و طرح‌بندی‌های بی‌عیب و نقصی را در مقادیر زیاد قابل چاپ ایجاد کند.

چگونه ایلاستریتور کمک می کند

از آنجایی که ایلوستریتور برای اولین بار توسط Adobe Inc توسعه یافت. به عنوان یک ویرایشگر گرافیک برداری در سال 1985، بنابراین باید به شما بگوید که بهترین دوست شما برای نیازهای چاپی است. به نکات شماره 6 و 8 مراجعه کنید. تصاویر وکتور از Illustrator یک گرایش داغ است که بیشتر از یک عکس ساده، گویاتر و شخصی است.

#8 استفاده مجدد یا استفاده مجدد

Adobe Illustrator ابزار شگفت انگیزی است که کار با آن برای بازسازی و بازتولید طرح خود در چندین خروجی پس از اتمام کار آسان است. از آنجایی که ایلاستریتور از مسیرها و گرافیک های مبتنی بر برداری* استفاده می کند، پروژه های شما کاملا مقیاس پذیر هستند و کیفیت خود را از دست نمی دهند. شما همچنین می توانید از “Illustrator-tions” خود در سایر برنامه های Adobe، از جمله Adobe Photoshop و Indesign استفاده کنید. فایل های خود را با پسوند .ai یا pdf. ذخیره کنید و همیشه می توانید به عقب برگردید و آن را ویرایش کنید!

برای یادگیری Adobe Illustrator به کمک نیاز دارید؟ Visual Persuasion پاسخ COVID-19 را ردیابی می‌کند و کلاس‌ها را زمانی که ایمن باشد، شاید در اواخر تابستان از سر می‌گیرد. در یکی از کلاس های کوچکتر ما ثبت نام کنید یا برای یک تیم در محل یا آموزش انفرادی رزرو کنید. کلاس های ما شدید، پویا، هیجان انگیز، سرگرم کننده، لذت بخش و متناسب با نیازهای شما به عنوان یک حرفه ای طراحی شده است.

درباره کلاس های Illustrator ما بیشتر بیاموزید یا با ما تماس بگیرید. 303.941.1727.