منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 8 دلیلی که برای نیازهای انتشارات خود باید به InDesign تغییر دهید – کلاس های نرم افزار Denver Adobe

8 دلیلی که برای نیازهای انتشارات خود باید به InDesign تغییر دهید – کلاس های نرم افزار Denver Adobe

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
8 دلیلی که برای نیازهای انتشارات خود باید به InDesign تغییر دهید - کلاس های نرم افزار Denver Adobe

8 دلیلی که برای نیازهای انتشارات خود باید به InDesign تغییر دهید - کلاس های نرم افزار Denver Adobe

هر طراح دیجیتالی به شما خواهد گفت که محصولات نرم افزاری Adobe بهتر از سایرین هستند. اما چرا؟ چرا برنامه دیگری با قابلیت های مشابه انتخاب نمی کنید؟ مزایای Adobe InDesign برای صفحه آرایی در مقابل سایر رقبا مانند Microsoft Publisher چیست؟ در اینجا 8 دلیل قانع کننده برای انتخاب Indesign برای پروژه بعدی خود آورده شده است:

1. Adobe InDesign ویژگی های پروژه خروجی عالی را فراهم می کند.

ویژگی های ارائه شده توسط InDesign CC برای مشاهده طرح بندی های طراحی از ابتدا تا انتها بسیار قوی هستند. با در نظر گرفتن خروجی آن برای یک پروژه معین، Multiple Platform Usage به شما امکان می دهد با استفاده از Layout > Alternative Layout Tools یا منوی پانل Pages، سندی با انواع افقی و عمودی در طرح بندی طراحی کنید. Liquid Layout همچنین به طراحان اجازه می دهد تا محتوا را برای اندازه های مختلف صفحه و پلت فرم های دستگاه چیدمان کنند.

2. Adobe InDesign محتوای با کیفیت برتر برای چاپ و دیجیتال ایجاد می کند.

هر طراح به شما خواهد گفت که کیفیت محتوا در InDesign فوق العاده است. وقتی نوبت به تنظیم دقیق متن و گرافیک فایل شما می رسد، قابلیت ویرایش نرم افزار تا 001 درجه دقت پایین است. ناگفته نماند کنترل کاربر ارائه شده در هر صفحه و دستکاری تایپوگرافی، رنگ ها و استایل آن.

3. Adobe InDesign همکاری و به اشتراک گذاری دارایی ها را با تیم شما آسان می کند.

CC Library ذخیره شده در فضای ابری ایجاد و اشتراک گذاری عکس ها، طرح های رنگی، نمادها، لوگوها، سبک های تایپ و موارد دیگر را برای هم تیمی های شما آسان می کند! هر عضو تیم با Adobe CC می تواند فایل ها را باز کرده و ویرایش کند (با اجازه شما). این یک صرفه جویی در زمان بسیار زیاد است و بهره وری شما را افزایش می دهد.

4. Adobe InDesign در وقت شما صرفه جویی می کند.

در اینجا برخی از ویژگی‌های InDesign وجود دارد که گردش کار شما را سرعت می‌بخشد تا بتوانید سریع‌تر ارائه دهید.

  • لایه های-به شما امکان می دهد پروژه خود را عنصر به عنصر سازماندهی کنید، همه چیز را در سندتان مرتب نگه می دارد و به شما امکان می دهد به سرعت به بخشی که با آن کار می کنید بروید.
  • صفحه/صفحه اصلی– به شما امکان می دهد سبک های صفحه را برای ارجاع و استفاده مجدد بعدی ایجاد و ذخیره کنید.
  • گروه ژانر– از سبک‌ها با استفاده از پاراگراف، کاراکتر، شیء و گروه‌های سبک متن برای ذخیره و استفاده مجدد در سراسر سند خود استفاده کنید.

5. Adobe InDesign با پشتیبانی کامل ارائه می شود.

به عنوان یک عضو Adobe، پشتیبانی در دسترس شما گسترده است. می توانید احساس کنید

انجمن راهنما همچنین یک انجمن آنلاین است که در آن می‌توانید سؤال بپرسید، پاسخ‌های خود را بیابید، از کارشناسان بیاموزید و دانش خود را به اشتراک بگذارید.

6. سایر نرم افزارهای Adobe ممکن است همراه با InDesign استفاده شوند.

Adobe InDesign ادغام مستقیم با سایر برنامه های Adobe، مانند Adobe Bridge (مدیر دارایی خلاق)، Adobe Photoshop یا Illustrator. اگر در حال جستجو، ایجاد و ویرایش تصاویر هستید، آنها در Indesign پیوند داده شده‌اند و می‌توانید در حین کار به سرعت بین برنامه‌ها جابه‌جا شوید. امتیاز دیگر اتصال داخلی به TypeKit، کتابخانه کامل فونت رایگان Adobe است. به راحتی متن را با استفاده از گزینه قالب بندی صادرات فونت دستکاری کنید.

7. به انجمن Adobe ملحق می شوید.

Adobe واقعا یک خانواده است. هنگامی که عضو Adobe شدید، می توانید هر برنامه CC دیگری را به صورت آزمایشی امتحان کنید. این به شما امکان می دهد سایر محصولات برتر Adobe از جمله Adobe Photoshop CC، Adobe Illustrator یا Adobe Premiere Pro را کاوش کنید. همچنین می توانید به سایت عکس سهام آنها، Adobe Stock، یا Spark Post دسترسی داشته باشید، که قالب های نامحدود اجتماعی و نام تجاری را در اختیار شما قرار می دهد. Adobe Support آموزش ها و قالب هایی را برای تمامی نرم افزارهای خود در اختیار شما قرار می دهد.

8. Adobe InDesign انتخاب استاندارد صنعت و مورد اعتماد متخصصان است.

نرم افزار شماره 1 شرکت طراحی پیشرو در جهان را بیاموزید و از آن استفاده کنید. Visual Persuasion دستورالعمل های تخصصی را از متخصصان صنعت که با نرم افزار Adobe زندگی و تنفس می کنند ارائه می دهد. ما طیف گسترده ای از کلاس ها از جمله محبوب ترین برنامه های کاربردی Adobe را ارائه می دهیم که یکی از آنها است InDesign CC.

گام بعدی را برای ایجاد ادبیات و تبلیغات حرفه ای و جذاب بردارید— همین امروز InDesign را بیاموزید!
امروز در Visual Persuasion ثبت نام کنید!

با ما تماس بگیرید @ 303.941.1727