منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 6 روشی که Adobe Creative Suite Illustrator را آسان‌تر می‌کند – کلاس‌های نرم‌افزار Denver Adobe

6 روشی که Adobe Creative Suite Illustrator را آسان‌تر می‌کند – کلاس‌های نرم‌افزار Denver Adobe

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
6 روشی که Adobe Creative Suite Illustrator را آسان‌تر می‌کند - کلاس‌های نرم‌افزار Denver Adobe

آخرین مورد از سری محصولات جدید Adobe Creative Suite ما، Illustrator CC 2022 است. می‌توانید همه چیزهایی را که در مورد فتوشاپ و ایندیزاین از دست داده‌اید، اینجا ببینید.

معرفی Illustrator CC 2022

نباید تعجب کنید که با آخرین Illustrator ارتقاء رابط کاربری و ابزارهای جدید بصری زیادی وجود دارد. بسیاری از پیشرفت‌هایی که در Photoshop و InDesign دیده می‌شوند، مانند نوار ابزار تطبیقی، مرور فونت بصری، و اتوماسیون مبتنی بر حسی در اینجا هستند. برای برخی از نکات برجسته ایلوستریتور بیشتر بخوانید.

1. ویرایش جهانی

همه طرح های خوب عناصر را برای ایجاد هماهنگی تکرار می کنند. مشکل این است که وقتی می خواهید یک قطعه از آن طرح خوب را ویرایش کنید، مانند اندازه یک لوگو، معمولاً باید هر نمونه از لوگو را در طول پروژه ویرایش کنید. ویرایش جهانی زندگی شما را 10 برابر آسان کرده است. با روشن کردن ویرایش سراسری، می‌توانید همه نمونه‌های یک مورد را پیدا کرده و انتخاب کنید و همزمان آنها را دستکاری کنید – گرافیک و زندگی خود را سازماندهی کنید.

2. گرادیان فرم آزاد

Illustrator 2019 یک ابزار گرادیان جدید اضافه می کند که برای سهولت استفاده و دقت آن در حال حاضر در حال گسترش است. Freeform Gradient Tool به شما این امکان را می دهد تا هر تعداد نقطه رنگی را که می خواهید در یک شکل انتخاب کنید و آنها را با هم ترکیب کنید. درک آن تقریباً خیلی آسان به نظر می رسد، اما غیر منطقی نیست، به همین سادگی است. یکی از مزایای بسیار این ابزار، شیب های طبیعی تر است که می توانید به خوبی تنظیم کنید.

3. ابزار Warp Puppet

این در واقع ارتقاء ابزار 2018 است. پیش از این، کاربران به صورت دستی یک تصویر را برای انتخاب نقاطی برای تنظیم یا تاب برداشتن سنجاق می کردند. اکنون، فناوری Sensei Adobe بهترین مکان‌ها را برای تغییر شکل تصویر شناسایی می‌کند و هنگام انتخاب ابزار، آن را به‌طور خودکار برای شما پین می‌کند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که پیچ و تاب کنید.

4. نوار ابزار سفارشی

شاید سخت‌ترین بخش یادگیری نرم‌افزار Adobe مقدار ابزاری است که در اختیار دارید. همین کافی است تا شما را غافلگیر کند. (اگر این شما هستید، توصیه می‌کنیم به یکی از کلاس‌ها نگاهی بیندازید.) با Illustrator جدید، Adobe اقداماتی را برای ساده‌سازی تجربه کاربر با گروه‌بندی ابزارها در نوار ابزار انجام داده است تا بتوانید بهتر بفهمید که هر کدام چه کاری انجام می‌دهند. طراحان باتجربه تر همچنین می توانند نوار ابزار را سفارشی کنند تا به سرعت به ابزارهای مورد استفاده خود دسترسی پیدا کنند.

5. حالت ارائه

چه برای چندین مشتری کار کنید و چه برای یک شرکت، احتمالاً نیاز دارید که کار خود را در مقطعی به آنها ارائه دهید. احتمالاً برای نشان دادن کار خود مجبور شده اید به پاورپوینت یا PDF صادر کنید، من هم حدس می زنم. اکنون، Illustrator به شما امکان می دهد تا تابلوهای هنری را به صورت اسلایدهای تمام صفحه نمایش دهید. امیدواریم که این ویژگی باعث صرفه جویی در زمان ما در روند بررسی طولانی شود.

6. برش و نمای اندازه واقعی

برخی از تغییرات کوچک، اما می توانند از طریق گزینه های مشاهده ایجاد شوند. با نمایش اندازه واقعی، می توانید با زوم 100٪ ببینید که پروژه در اندازه واقعی خود چگونه خواهد بود. بنابراین می‌توانید احساس واقعی آن کارت پستال را در دست یک شخص دریافت کنید. به طور مشابه، Trim View مطابق با “پیش‌نمایش overprint” InDesign است، که در آن شما طرح نهایی را بدون میدان راهنما، شبکه‌ها و سایر اشیاء غیرچاپی خواهید دید.

وای. بین Photoshop، InDesign و Illustrator، این اطلاعات زیادی بود. یا به قول برخی در دنیای صخره نوردی، یک اسپو واقعی بتا. ما برای شما اینجا هستیم. هر سوالی در آموزش های گروه کوچک ما پذیرفته می شود. ما دوره‌هایی را برای هر گروه منحصربه‌فرد از شرکت‌کنندگان طراحی می‌کنیم، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که با دانش و مهارت‌هایی که واقعاً می‌توانید از آنها استفاده کنید، کنار خواهید رفت. پیوندهای ما را به برنامه‌های کلاس و جزئیات فعلی در سمت راست بالای صفحه بررسی کنید. کلاس های پیشرفته، آموزش سفارشی و تیمی موجود است – https://www.vpclasses.com/get-quote/