منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • 6 روشی که Adobe Creative Suite فتوشاپ را آسان‌تر می‌کند – کلاس‌های نرم‌افزار Denver Adobe

6 روشی که Adobe Creative Suite فتوشاپ را آسان‌تر می‌کند – کلاس‌های نرم‌افزار Denver Adobe

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
6 روشی که Adobe Creative Suite فتوشاپ را آسان‌تر می‌کند - کلاس‌های نرم‌افزار Denver Adobe

ویژگی های جدید Adobe Photoshop 2019

اگر چند هفته پیش با وبلاگ ما آشنا شدید، در مورد InDesign 2019 جدید، به ویژه استفاده از فناوری Adobe Sensei اطلاعاتی کسب کرده اید. اساساً هوش مصنوعی برای افراد خلاق. این هفته، فتوشاپ را بررسی می کنیم. فراموش نکنید، شما می توانید تمام این اطلاعات و بیشتر را در هر یک از آموزش های فتوشاپ گروه کوچک ما به دست آورید.

معرفی Photoshop CC 2019

باز هم، ما اهمیت ساده کردن رابط کاربری و خودکار کردن برخی از عملیات دستی که قبلاً دست و پا گیر بودند را می بینیم … مانند عملکرد همیشه مفید واگرد. Adobe بیشتر این پیشرفت ها را با تکیه بر فناوری Sensei و وام گرفتن از برنامه های دیگر مانند ویژگی Frame InDesign به دست می آورد.

در اینجا برخی از پیشرفت های بزرگی که طراحان در Photoshop CC 2019 در مورد آنها صحبت می کنند آورده شده است:

1. ابزار قاب

قبلاً در فتوشاپ، باید یک گروه برش در زیر لایه شکل ایجاد می‌کردید تا عکس را به شکل قاب قرار دهد. دیگر نه. ویژگی Frame وارد شده از InDesign به شما این امکان را می دهد که عکس را به شکلی بکشید و رها کنید و در عین حال محتوا را به طور متناسب پر کنید. با کلیک بر روی کادر، قسمت پوشانده شده عکس ظاهر می شود.

2. Content-Aware را پر کنید

پسر عموی InDesign’s Content-Aware Fit. به جای حذف یک شی از عکس و اجازه دادن به عکاس برای نمونه برداری تصادفی از قسمت دیگری از عکس، اکنون می توانید انتخاب کنید کدام قسمت از تصویر جایگزین انتخاب حذف شده شود. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید یک زیور آلات چسبناک را روی یک عکس از یک درخت کریسمس برش دهید. اکنون می توانید منطقه درخت مورد نظر خود را برای جایگزینی زیور تاسف انتخاب کنید و هر قسمتی از عکس را در آن مکان که نمی خواهید قابل مشاهده باشد بردارید.

3. پیش نمایش حالت ترکیبی

راه های بسیار خوبی برای مخلوط کردن لایه ها وجود دارد. اگر با فتوشاپ تازه کار هستید، احتمالاً با انتخاب «روشنایی» نمی دانید لایه زیر چه خواهد بود. Adobe اینجا برای شماست و با پیش نمایش جلوه های ترکیبی در حالی که ماوس را روی هر نام قرار می دهید، این فرآیند را ساده کرده است.

4. مقیاس خودکار

اکثر شما احتمالا بهترین جوانه های Shift + S هستید. این ابزار ضروری برای کوچک کردن یک تصویر یا نماد بدون تحریف آن بوده است. خوشبختانه فتوشاپ با قرار دادن خودکار تصاویر در مقیاس، نیاز به این کلید هوشمند را از بین برده است. اگر اصطلاح کلید داغ را همانطور که در محصولات Adobe به کار می‌رود نمی‌دانید یا نمی‌دانید، اکنون بپرسید.

5. لغو

مشابه Shift+S، Cmd+Z ممکن است یکی از فرسوده‌ترین کلیدهای ترکیبی روی صفحه‌کلید شما باشد. با این حال، قبل از سال 2019، فتوشاپ به این زبان صحبت نمی کرد. در مقابل، روند لغو یک عمل پیچیده تر بود و نمی توانست قبل از یک نقطه خاص انجام شود. حالا می توانید Cmd+Z را تا زمانی که چیزی جز فضای خالی نداشته باشید.

6. گزینه های پالت رنگ

می توان آن را دست کم گرفت، اما کم اهمیت نیست. فتوشاپ اکنون به شما این امکان را می دهد که یک چرخ رنگ با مثلثی که به گزینه های مکمل اشاره دارد، ببینید. این یک برد-برد برای طراحانی است که برای انتخاب رنگ هایی که به خوبی با نمونه ها یا چیدمان های انتزاعی طیف مطابقت دارند، مشکل دارند.

امیدواریم این چند نکته برجسته کافی باشد تا شما را در مورد آخرین نسخه فتوشاپ هیجان زده کند. اگر از نسخه قدیمی‌تر کاملا مطمئن نیستید یا می‌خواهید برخی از جنبه‌های نسخه جدیدتر را کامل کنید، لطفاً بخش گروه کوچک Visual Persuasion را بررسی کنید. با اندازه کلاس‌های کوچک‌تر و برنامه درسی سفارشی‌شده، می‌توانید بدون احساس ترس یا دلزدگی از قالب بزرگ‌تر و دقیق‌تر سؤال بپرسید. این زمان مناسبی است تا تمام سوالاتی را که در مورد کلیدهای داغ هنوز معلق هستند مطرح کنید. پیوندهای ما را به برنامه‌های کلاس و جزئیات فعلی در سمت راست بالای صفحه بررسی کنید. کلاس های پیشرفته، آموزش سفارشی و تیمی موجود است – https://www.vpclasses.com/get-quote/