5 دلیل برای اینکه بازاریابان دیجیتال باید Adobe Creative Cloud را یاد بگیرند - کلاس های نرم افزار Denver Adobe

5 دلیل برای اینکه بازاریابان دیجیتال باید Adobe Creative Cloud را یاد بگیرند – کلاس های نرم افزار Denver Adobe

چند کار می توانم انجام دهم؟

ما در عصر پیچیده‌ای زندگی می‌کنیم، جایی که دنیای دیجیتال هیچ مرزی ندارد. این امر به ویژه برای بازاریابان دیجیتال صادق است. هر روز از آنها خواسته می شود که بیشتر از یک بازاریاب باشند، اکنون باید طراح نیز باشند. تقاضای فزاینده ای برای پروژه هایی وجود دارد که نه تنها به استراتژی درخشان بلکه به دیدگاه هنری آنها نیز نیاز دارند.

1. طراحی خوب واقعا مهم است

“طراحی خوب یک تجارت خوب است.” این سخنان را روسای یکی از موفق ترین تاجران و پیشگامان فناوری در سراسر جهان بیان کردند. بدیهی است که این موضوع در حال حاضر به همان اندازه که قبلا گفته شد صادق است: از طریق گسترش دانش خود در طراحی، راه را برای ایجاد محتوایی باز می کنید که محتوایی را که به عنوان یک بازاریاب دیجیتال تولید می کنید، افزایش می دهد. در واقع، در پایان، آموزش Adobe Creative Cloud به اهداف برند هر تیم بازاریابی دیجیتال سود می رساند.

2. ادبیات شرکت شما حرفه ای تر و مارک دارتر به نظر می رسد

هنگامی که آنها بدون پیشینه هنری احساس می کنند کمی مجهز هستند، اکثریت می توانند به پوشیدن هر دو کلاه فکر کنند. بازاریابان دیجیتال به محتوا، داده ها و تجزیه و تحلیل عادت دارند. فکر باز کردن Adobe Photoshop و تلاش برای تبدیل یک فایل، روتوش یک عکس، یا ماسک کردن یک لایه، حداقل یک تجربه فوق العاده است. یا از باز کردن یک برنامه پردازش کلمه مانند مایکروسافت ورد گرفته تا استفاده از یک برنامه طرح‌بندی استاندارد صنعتی، Adobe InDesign در یک پروژه ممکن است اکثر بازاریابان دیجیتال را فریاد بزند.

3. Creative Cloud می تواند به کارکنان شما کمک کند تا مهارت جدیدی را بیاموزند و کارایی آنها را افزایش دهند

حقیقت این است که استخدام یک طراح گرافیک برای یک تیم بازاریابی یا آوردن یک هنرمند دیجیتال برای هر پروژه همیشه راحت یا مقرون به صرفه نیست. حتی اگر این کار را انجام دهید، همچنان به یک پایگاه دانش طراحی به عنوان یک فرد یا یک تیم نیاز دارید تا بتوانید پروژه را به سمت موفقیت هدایت کنید. در هر صورت، از همه تیم ها و افراد دیجیتال مارکتینگ می خواهد که Adobe Creative Cloud را یاد بگیرند. آنها باید از این ابزارها برای افزایش عملکرد شغلی خود استفاده کنند.

در اینجا برخی از زمینه هایی وجود دارد که در آن بازاریابان دیجیتال برنامه های Adobe Creative Cloud را برای افزایش کارایی و بهره وری در شرکت خود ترکیب می کنند:

 • برای بهبود گرافیک و تصاویر موجود وب سایت خود
 • حضور کانال های رسانه های اجتماعی یک برند را بهبود بخشید
 • چیدمان وثیقه بازاریابی پویا و مارک دار (شامل سربرگ، بروشور و کارت ویزیت) برای افزایش شناخت و اعتبار برند شما
 • ایجاد و ارتقاء لوگو با حداکثر تاثیر
 • با پالت های رنگی و راهنمای سبک کار کنید
 • برای سازماندهی و اشتراک گذاری دارایی های خود یک کتابخانه CC بسازید
 • PDF و ارائه های تعاملی برای استفاده داخلی یا برای مشتریان ایجاد کنید.
 • اینفوگرافیک ها را به تصویر بکشید و گرافیک های دیجیتالی جذاب ایجاد کنید
 • طرح‌بندی کتاب‌های الکترونیکی و خبرنامه‌های ایمیلی برای افزایش گسترش بازاریابی و موفقیت
 • شورت های ویدئویی و برش های صوتی
 • اندازه واکنشگرا یا فرمت های مختلف

4. با آموزش Creative Cloud بهره وری خود را افزایش دهید

ما کلاس های Adobe Creative Cloud Design را به بازاریابان دیجیتال ارائه می دهیم که عبارتند از:

 • کلاس های سطح 1 هدفمند در مرکز ما، یا…
 • کلاس های خصوصی و پیشرفته سفارشی شده برای مکان شما
 • دوره های متمرکز و شخصی
 • توسط کادر آموزشی متخصص از متخصصان شناخته شده رهبری می شود
 • عملی، تمرین روی پروژه های واقعی
 • برنامه ریزی انعطاف پذیر
 • پشتیبانی 30 روزه پس از کلاس

5. در زمان کمتری می توانید از تمامی مزایای این نرم افزار Adobe بهره مند شوید

در 10 سال گذشته، Visual Persuasion با ارائه دستورالعمل‌های تخصصی از متخصصان صنعت که با نرم‌افزار Adobe زندگی می‌کنند و نفس می‌کشند و مشتاق کمک به شما در یادگیری نحوه ایجاد طرح‌های نوآورانه در پلتفرم‌های دیجیتال هستند، به کسب‌وکارها و تیم‌های آن‌ها کمک می‌کند. ما طیف گسترده ای از کلاس ها را از محبوب ترین برنامه های Adobe ارائه می دهیم، از جمله: Adobe Illustrator، Adobe Photoshop، Adobe InDesign، Adobe After Effects، Adobe Premiere و Lightroom! ما همچنین آموزش جامع وردپرس را ارائه می دهیم.

در Visual Persuasion، ما کلاس‌های کوچک و رو در رو سطح 1 مبتدی و همچنین آموزش خصوصی سفارشی و پیشرفته Adobe را ارائه می‌دهیم که بر روی شما به عنوان یک فرد یا تیم متمرکز است. رویکرد سفارشی ما، برنامه درسی هدفمند و اندازه کلاس محدود ما را از شرکت های بزرگتر متمایز می کند و تضمین می کند که تجربه یادگیری منحصر به فرد خود و نیازهای شما را پیدا خواهید کرد.

دوره های آموزشی Adobe ما فشرده، اساسی، پویا، هیجان انگیز، سرگرم کننده، لذت بخش و متناسب با نیازهای شما هستند. برای اطلاعات بیشتر به جزئیات کلاس در سایت ما مراجعه کنید یا…