منو سایت

کلاس های آموزشی Adobe در اورلاندو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کلاس های آموزشی Adobe در اورلاندو

Adobe نرم افزار چند رسانه ای و خلاقیت پیشرو است که توسط میلیون ها طراح گرافیک، متخصصان ویدئو و توسعه دهندگان وب استفاده می شود. با عضویت در Adobe به نرم افزارهایی مانند Photoshop، Premiere Pro، After Effects و Dreamweaver دسترسی خواهید داشت. اینها ابزارهای ضروری نه تنها برای متخصصان خلاق، بلکه برای مشاغلی هستند که می خواهند مواد بازاریابی و سایر رسانه ها را ایجاد کنند.

Web Guru اکنون خدمات آموزشی تخصصی Adobe را ارائه می دهد که برای سفارشی کردن مجموعه مهارت های Adobe شما طراحی شده است تا جریان کار شما تا حد امکان کارآمد باشد. در اورلاندو، Web Guru’s Adobe Training G Classes به شما می آموزد که چگونه از تمام ویژگی های Adobe استفاده کنید و به شما این امکان را می دهد که وب سایت ها را از ابتدا طراحی کنید، ویدیوها را ویرایش کنید، از دارایی های گرافیکی برای وب استفاده کنید و هر کمپین بازاریابی دیجیتالی را که می توانید سازگار کنید.

کلاس های آموزشی Adobe در اورلاندو

اگر در اورلاندو یک خلاق یا حرفه ای کسب و کار هستید، ایده خوبی است که یاد بگیرید چگونه از این ابزارها برای به حداکثر رساندن پروژه های خود در عصر دیجیتال استفاده کنید. اما چگونه می توان مهارت های مورد نیاز برای استفاده از نرم افزار Adobe را به نفع خود آموخت؟

نوین کولشرثا که با نام وب گورو نیز شناخته می شود، در 8 سال گذشته کلاس های آموزشی ویدئویی و تحت وب را تدریس می کند و بیش از 12 سال تجربه در زمینه تولید ویدئو و طراحی وب دارد.

ناوین یک مربی دارای گواهینامه Adobe (ACI) و کارشناس دارای گواهینامه Adobe (ACE) است. برخی از شرکت هایی که او در اورلاندو و فلوریدا مربیگری کرده است عبارتند از: NASA TV، NBC/Universal، Golf Network، WKMG News 6 و Dr. Phillips Charities. ناوین همچنین یک کانال فعال در یوتیوب دارد که در آن فیلم های آموزشی و آموزشی تولید می کند.

کلاس های آموزشی ارائه شده توسط استادان وب، کلاس های فشرده و عملی هستند که شما را به سرعت بالا می برند. او کلاس هایی را برای نرم افزار Adobe ارائه می دهد مانند:

کلاس های آموزشی Adobe در اورلاندو
  • کلاس های آموزشی Adobe Premiere Pro ویدیوها برای ویراستاران و تولیدکنندگان محتوا هستند که می خواهند ویدیوهای حرفه ای ایجاد کنند. وب گورو یک کلاس مقدماتی، کلاس پیشرفته و کلاس برای ویراستاران با تجربه ارائه می دهد. این کلاس یک فرصت ایده آل برای متخصصان اورلاندو است که می خواهند به سطوح جدیدی برسند.
  • کلاس های آموزشی Adobe Photoshop برای طراحان وب، بازاریابان، ویرایشگرهای ویدئو و عکاسانی که می‌خواهند بیشترین بهره را از تصاویر خود ببرند، ایجاد شده است. این کلاس به شما امکان تمرین می دهد و همچنین به شما کمک می کند تا سریعتر یاد بگیرید.
  • کلاس های آموزشی Adobe After Effects یکی از بهترین کلاس های آموزش انیمیشن و موشن گرافیک در اورلاندو که شما را در مراحل پس از تولید تبلیغات، تولید تلویزیون و فیلمسازی آموزش می دهد.
  • کلاس های آموزشی Adobe Dreamweaver wikiHow به شما می آموزد که چگونه از Adobe Dreamweaver برای ایجاد، مدیریت و انتشار محتوای حرفه ای وب سایت و موبایل با اطمینان خاطر استفاده کنید.
کلاس های آموزشی Adobe در اورلاندو
Adobe Premiere Pro برنامه شماره 1 ویرایش ویدیو در بازار است.

چه یک حرفه ای در کسب و کار باشید که به دنبال گسترش دانش خود در مورد محصولات Adobe هستید یا یک متخصص چندرسانه ای باتجربه که به دنبال ارتقای مهارت های خود به سطح بعدی است، آموزش Adobe Web Guru به شما نشان می دهد که چگونه تجربه خود را در Adobe به حداکثر برسانید.

اگر به آموزش Adobe علاقه دارید، امروز با استاد وب تماس بگیرید تا ماجراجویی خود را شروع کنید!