منو سایت

وبلاگ Julien Coast | Adobe Max – اجلاس خلاقیت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وبلاگ Julien Coast | Adobe Max - اجلاس خلاقیت

بزرگترین رویداد در خلاقیت تقریباً اینجاست! Adobe MAX اکنون برای ثبت نام باز است و ما مشتاقانه منتظر هستیم که به صورت حضوری یا حضوری در لس آنجلس به ما بپیوندیم. حضور حضوری محدود است، بنابراین ثبت نام زودتر توصیه می شود.

امسال برای ارائه جلساتی در مورد ویرایش تصویر در لایت روم و کامپوزیت در فتوشاپ هیجان زده هستم! در اینجا توضیحات دقیق دوره و پیوندهای جلسات آنلاین آمده است:

ایجاد تصاویر ترکیبی جذاب در فتوشاپ (حضوری)

با جولیان کوست، مبشر تصویربرداری دیجیتال در ادوبی همراه باشید تا ابزارها و تکنیک های مورد نیاز برای ایجاد یک کامپوزیت موفق را کشف کنید. جولیان چه با ترکیب چندین عکس برای حذف موانعی که در Capture حل نمی‌شوند، چه ترکیب مجدد تصاویر برای ایجاد مونتاژهای سورئال، به شما کمک می‌کند چندین تصویر را در فتوشاپ سازماندهی، ایجاد و ترکیب کنید. شما را از طریق روش‌های انعطاف‌پذیر و کارآمد برای انجام کارها راهنمایی می‌کند. . او روند خلاقیت خود را آشکار می کند و توضیح می دهد که چگونه تصاویر واقعی واقعی خلق می کند که به بینندگان اجازه می دهد موقتاً ناباوری خود را به حالت تعلیق درآورند و وارد دنیایی الهام گرفته از افکار و رویاها شوند.

ابزارهای ساده تضمین شده برای بهبود عکس های شما (حضوری)

به جولیان کوست مبشر تصویربرداری دیجیتال ادوبی بپیوندید تا او پنج تکنیک سریع و آسان مورد علاقه خود را فاش کند که عکس های شما را در فتوشاپ لایت روم به طرز چشمگیری بهبود می بخشد. او با نشان دادن قدرت هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای کمک به تنظیم نور، رنگ و کنتراست شروع خواهد کرد. استفاده از ابزارهای پوشاننده برای انتخاب و بهبود خودکار آسمان ها، سوژه ها و پس زمینه ها؛ و استفاده از پروفایل ها و تنظیمات از پیش تعیین شده برای افزودن یک سبک منحصر به فرد به تصاویر. این جلسه ترکیبی از تکنیک‌های عملی و نکات الهام‌بخش برای کمک به خلاقان در همه سطوح خواهد بود تا تصاویری با تاثیر بالا ایجاد کنند.

، تکنیک ها و ابزارهای ویرایش برای بهبود عکس های شما (برای مشاهده ضبط مجازی کلیک کنید)

به Julieanne Kost انجیلیست Adobe Digital Imaging بپیوندید تا پنج تکنیک سریع و آسان مورد علاقه خود را فاش کند که به طور چشمگیری عکس های شما را در Photoshop Lightroom بهبود می بخشد. او با نشان دادن قدرت هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای کمک به تنظیم نور، رنگ و کنتراست شروع خواهد کرد. نحوه استفاده از ابزار masking برای انتخاب و بهبود خودکار آسمان ها، سوژه ها و پس زمینه ها. و نحوه اعمال نمایه ها و تنظیمات از پیش تعیین شده برای افزودن سبک منحصر به فرد به تصاویر. این جلسه ترکیبی از تکنیک‌های عملی و نکات الهام‌بخش برای کمک به خلاقان در همه سطوح خواهد بود تا تصاویری با تاثیر بالا ایجاد کنند.

من همچنین هیجان زده هستم که بخشی از پیش کنفرانس “هنر طراحی پوستر فیلم” به رهبری راسل براون، 16 تا 18 اکتبر! این یکی از رویدادهایی است که نمی خواهید از دست بدهید.

The Art of Movie Poster Design @ Max یک دوره آموزشی عملی است که برای مدیران هنری، طراحان، تصویرگران و عکاسان طراحی شده است تا تکنیک های پیشرفته تصویربرداری دیجیتال را بیاموزند. این کلاس به رهبری راسل براون، مدیر خلاق اصلی Adobe و تیم نخبه‌اش از مربیان خلاق، به شما این فرصت را می‌دهد تا با برخی از بهترین طراحان و مربیان این صنعت کار کنید.

من مشتاقانه منتظرم که به ما بپیوندید تا ایده های جدید را باز کنید و مجموعه مهارت های خود را در کنار جامعه ای از خلاقان همفکر رشد دهید.

اکنون برای Adobe MAX ثبت نام کنید تا برنامه خود را ایجاد کنید.


Adobe Lightroom، رویدادها و کارگاه ها