منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وبلاگ Julianne Coast | پروژه Landform – میراث خود را ایجاد کنید

وبلاگ Julianne Coast | پروژه Landform – میراث خود را ایجاد کنید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وبلاگ Julianne Coast | پروژه Landform - میراث خود را ایجاد کنید

یکی از کارهای مورد علاقه من برای انجام هر ماه دسامبر این است که وقت بگذارم و به تمام عکس هایی که در 12 ماه گذشته گرفته ام نگاه کنم. من اغلب از بینش‌هایی که در مورد مکان‌هایی که بوده‌ام، تجربیاتی که داشته‌ام و اینکه چگونه آنها را مستندسازی کرده‌ام، داشته‌ام شگفت‌زده می‌شوم.

به طور کلی، فکر نمی‌کنم زمان کافی را صرف نگاه کردن (و یادگیری از) کارهای گذشته خود کنیم و فکر می‌کنم این فرآیند مرور می‌تواند به ما کمک کند نه تنها آنچه را که انجام داده‌ایم ببینیم، بلکه اشتباهاتی را که انجام داده‌ایم به ما یادآوری می‌کند. باعث شد که ما تکرارش نکنیم

در گذشته، من معمولاً مجموعه‌ای از آثار منتشر می‌کردم که یک سال کامل را در بر می‌گرفت، اما امسال تصمیم گرفتم کاری کمی متفاوت انجام دهم – تصمیم گرفتم روی عکس‌هایی که در سفر به جنوب غربی ایالات متحده گرفته‌ام تمرکز کنم. ساخته‌شده در طول و تصمیم به انتشار گرفت نه تنها به عنوان یک کتاب فیزیکی با استفاده از Lightroom Classic، بلکه به عنوان یک صفحه وب با استفاده از CC Express، و همچنین به عنوان سه پروژه کوچکتر برای انتشار در Behance.

این تمرین – برداشتن یک قطعه کار و ترتیب دادن تصاویر برای گفتن یک داستان منسجم، به من این فرصت را داد تا ریتمی بین تصاویر ایجاد کنم (تصمیم گیری اینکه کدام تصاویر بعد از آن قرار می گیرند و همچنین ایجاد ارتباط بین چندین تصویر)، فرآیندی است که از آن لذت می برم. . انتخاب پلتفرم های مختلف انتشار به این معنی بود که من باید تصاویر را کمی متفاوت فهرست کنم تا محدودیت های پلتفرم و همچنین مخاطب مورد نظر را برآورده کنم.

به نظر من، هیچ چیز لذت بخش تر از دیدن یک پروژه از ایده تا تکمیل نیست. لطفاً اجازه ندهید تصاویر شما در گوشه تاریک دیسک سخت شما باقی بماند، در عوض مجموعه ای از تصاویر خود را منتشر کنید و میراث خود را برای مسیری که در سال 2022 دنبال می کنید ایجاد کنید!

  • برای مشاهده تصاویر به عنوان یک صفحه وب در مرورگری که با استفاده از CC Express (به طور رسمی با نام Adobe Spark شناخته می شود) روی این پیوند کلیک کنید. توجه: ممکن است مدتی طول بکشد تا بارگذاری شود زیرا من تصاویر زیادی را در صفحه قرار داده ام!
  • برای دیدن سه پروژه Behance روی لینک های زیر کلیک کنید:

از همه شما بابت حمایت های مستمرتان متشکریم!