وبلاگ Julianne Coast | ماجراجویی عکس نهایی در منطقه خیره کننده کیمبرلی و دریاچه ایر در استرالیا!

وبلاگ Julianne Coast | ماجراجویی عکس نهایی در منطقه خیره کننده کیمبرلی و دریاچه ایر در استرالیا!

من همیشه می خواستم مناظر واقعی استرالیا را کشف کنم، بنابراین وقتی دارن لیل از World Photo Adventures از من خواست تا در تور عکاسی او از منطقه کیمبرلی و دریاچه ایر در ماه مه 2023 به او بپیوندم، این پیشنهادی بود که من احتمالاً نمی توانستم انجام دهم. امتناع!

در طول این کارگاه، از مکان‌های خیره‌کننده در پارک ملی پورنولولو (مانند غار کلیسای جامع، دره پیچینی، شکاف اکیدنا)، حفاظت‌گاه طبیعی تالاب پاری، دریاچه آرگیل، ایستگاه ال کوئسترو و سایر نقاط دیدنی بازدید خواهیم کرد که همگی به موارد جدید اضافه می‌شوند. زاویه ها و فرصت هایی برای ایجاد تصاویر منحصر به فرد و خیره کننده.

ما این فرصت را خواهیم داشت که از گیاهان و جانوران منطقه از جمله پرندگان دیدنی، قورباغه ها، صحنه های جنگل، مناظر باشکوه، درختان بوآب، بیلابونگ ها، عکس های نجومی و گرفتن الگوها و اشکال خلاقانه منحصر به فرد عکاسی کنیم. و گزینه هایی برای پروازهای هلیکوپتری نیز وجود دارد!

همه عکس ها © Daron Leal

اگر عکس‌های هوایی و مناظر نمادین نقطه قوت شما هستند، برای کارگاه آموزشی مرتبط ما در دریاچه ایر – کتی تاندا به ما بپیوندید. این منطقه منحصر به فرد به دلیل تنوع شگفت انگیز رنگ ها، الگوها و مناظر خود شناخته شده است. ما با درهای هواپیما باز عکس می‌گیریم تا مناظری بی‌وقفه داشته باشید (اما البته برای امنیت آماده می‌شویم). World Photo Adventures تنها شامل دو عکاس در هر هواپیما می شود، بنابراین فرصت های عکاسی شما را به حداکثر می رساند.

یا، چرا هر دوی ما در ماجراجویی ها شرکت نمی کنیم! ،

World Photo Adventures یک تجارت خانوادگی است که به عکاسان کمک می کند تا مهارت های فنی و خلاقانه خود را در هنگام عکاسی از مکان های منحصر به فرد بهبود بخشند – و من نمی توانم منتظر باشم تا بخشی از آن باشم. برای اطلاعات بیشتر در مورد تور اینجا را کلیک کنید و برای اطلاعات بیشتر در مورد World Photo Adventures اینجا را کلیک کنید. برای سوالات بیشتر در مورد برنامه های سفر، قیمت و رزرو، لطفا با جولیا تماس بگیرید – julia@worldadventures.com.au

امیدوارم که بتوانید با ما همراه باشید تا در حال کاوش در زمین‌های باستانی، دره‌های سر به فلک کشیده، آبشارهای درخشان و بواب‌های باشکوه در استرالیای غربی و دریاچه ایر باشیم.