منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وبلاگ جولیان کوست | Adobe Max – کنفرانس خلاقیت

وبلاگ جولیان کوست | Adobe Max – کنفرانس خلاقیت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وبلاگ جولیان کوست | Adobe Max - کنفرانس خلاقیت

بزرگترین رویداد در خلاقیت تقریباً اینجاست! Adobe MAX اکنون برای ثبت نام باز است و ما مشتاقانه منتظر حضور شما در جمع ما یا شرکت مجازی در لس آنجلس هستیم. حضور حضوری محدود است، بنابراین توصیه می شود زودتر ثبت نام کنید.

امسال من برای ارائه جلساتی در مورد ویرایش تصویر در لایت روم و کامپوزیت در فتوشاپ هیجان زده هستم! در اینجا جزئیات برنامه درسی دقیق است:

ایجاد تصاویر ترکیبی جذاب در فتوشاپ (به صورت جداگانه)

برای کشف ابزارها و تکنیک های مورد نیاز برای ایجاد یک کامپوزیت موفق، به مبشر تصویربرداری دیجیتال ادوبی جولیان کوست بپیوندید. جولیان چه با ترکیب چند عکس برای حذف موانعی که در Capture قابل حل نیستند، چه ترکیب مجدد تصاویر جداگانه برای ایجاد مونتاژهای اصلی، به شما امکان سازماندهی، ایجاد و ایجاد چندین تصویر در فتوشاپ را می دهد. شما را از راه های انعطاف پذیر و کارآمد برای ترکیب راهنمایی می کند. او روند خلاقیت خود و نحوه خلق تصاویر واقعی را که به بینندگان اجازه می دهد موقتاً ناباوری خود را به حالت تعلیق در آورند و وارد دنیایی الهام گرفته از افکار و رویاها شوند را آشکار خواهد کرد.

ابزارهای ساده تضمین شده برای بهبود عکس های شما (شخصا)

به جولیان کوست، مبشر تصویربرداری دیجیتال ادوبی بپیوندید تا پنج تکنیک سریع و آسان مورد علاقه خود را که به طور چشمگیری عکس های شما را در فتوشاپ لایت روم بهبود می بخشد، فاش می کند. او با نشان دادن قدرت هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای کمک به تنظیم نور، رنگ و کنتراست شروع خواهد کرد. استفاده از ابزار ماسک برای انتخاب و بهبود خودکار آسمان، سوژه ها و پس زمینه ها؛ و استفاده از پروفایل ها و تنظیمات از پیش تعیین شده برای افزودن یک سبک منحصر به فرد به تصاویر. این جلسه ترکیبی از تکنیک های عملی و نکات انگیزشی برای کمک به سازندگان در تمام سطوح خواهد بود تا تصاویر تاثیرگذارتری خلق کنند.

تکنیک ها و ابزارهای ویرایش برای بهبود عکس های شما (مجازی)

به جولیان کوست مبشر Adobe Digital Imaging بپیوندید تا پنج تکنیک سریع و آسان مورد علاقه خود را که به طور چشمگیری عکس های شما را در فتوشاپ لایت روم بهبود می بخشد را فاش می کند. او با نشان دادن قدرت هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی برای کمک به تنظیم نور، رنگ و کنتراست شروع خواهد کرد. نحوه استفاده از ابزار masking برای انتخاب و بهبود خودکار آسمان، سوژه ها و پس زمینه ها. و نحوه اعمال نمایه ها و تنظیمات از پیش تعیین شده برای افزودن یک سبک منحصر به فرد به تصاویر. این جلسه ترکیبی از تکنیک های عملی و نکات انگیزشی برای کمک به سازندگان در تمام سطوح خواهد بود تا تصاویری با تاثیر بیشتر خلق کنند.

من همچنین هیجان زده هستم که بخشی از پیش کنفرانس “هنر طراحی پوستر فیلم” به رهبری فقط راسل براون، 16 تا 18 اکتبر! این رویدادی است که نمی خواهید از دست بدهید.

The Art of Movie Poster Design@MAX یک دوره آموزشی عملی است که برای مدیران هنری، طراحان، تصویرگران و عکاسان طراحی شده است تا تکنیک های پیشرفته تصویربرداری دیجیتال را بیاموزند. این کلاس که توسط راسل براون، مدیر خلاق اصلی Adobe و تیم برجسته مربیان خلاق او هدایت می شود، به شما این فرصت را می دهد که با برخی از بهترین طراحان و مدرسان در این صنعت کار کنید.

امیدوارم به ما بپیوندید تا ایده های جدید را باز کنید و مجموعه مهارت های خود را با جامعه ای از خلاقان همفکر توسعه دهید.

اکنون برای ایجاد برنامه خود در Adobe MAX ثبت نام کنید.