منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • وبلاگ جولیان کوست | ماجراجویی عکس نهایی در منطقه خیره کننده کیمبرلی و دریاچه ایر در استرالیا!

وبلاگ جولیان کوست | ماجراجویی عکس نهایی در منطقه خیره کننده کیمبرلی و دریاچه ایر در استرالیا!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
وبلاگ جولیان کوست | ماجراجویی عکس نهایی در منطقه خیره کننده کیمبرلی و دریاچه ایر در استرالیا!

من همیشه می خواستم مناظر سورئال استرالیا را کاوش کنم، بنابراین وقتی دارن لیل از Photo World Adventures از من خواست تا در تور عکاسی او از منطقه کیمبرلی و دریاچه ایر در ماه مه 2023 به او بپیوندم، این پیشنهادی بود که احتمالاً نمی توانستم از عهده اش برآیم. نمی توانست رد کند!

در طول این کارگاه از پارک ملی پورنولولو (مانند غار کلیسای جامع، دره پیچینی، شکاف اکیدنا)، ذخیره‌گاه طبیعی تالاب پاری، دریاچه آرگیل، ایستگاه ال کوئسترو و مکان‌های جالب دیگر بازدید خواهیم کرد و به این مکان‌های کاملا جدید اضافه می‌کنیم. زاویه ها و فرصت هایی برای ایجاد تصاویر منحصر به فرد و خیره کننده.

ما این فرصت را خواهیم داشت که از گیاهان و جانوران منطقه از جمله پرندگان دیدنی، قورباغه ها، مناظر جنگلی، مناظر باشکوه، درختان بوآب، بیلابونگ عکاسی کنیم، عکس های نجومی بگیریم و الگوها و اشکال خلاقانه منحصر به فردی را ثبت کنیم. و گزینه هایی برای پرواز با هلیکوپتر نیز وجود دارد!

وبلاگ جولیان کوست | ماجراجویی عکس نهایی در منطقه خیره کننده کیمبرلی و دریاچه ایر در استرالیا!
همه عکس ها © Darran Leal

اگر نماهای هوایی و مناظر نمادین بیشتر مورد پسند شما هستند، به کارگاه مرتبط ما در دریاچه ایر – کتی تاندا بپیوندید. این منطقه منحصر به فرد به دلیل تنوع شگفت انگیز رنگ ها، الگوها و مناظر معروف است. ما با باز بودن درهای هواپیما عکس می گیریم تا دیدی بدون مانع داشته باشید (البته برای امنیت در صف خواهیم بود). Photo World Adventures فقط شامل دو عکاس در هر هواپیما می شود، بنابراین فرصت های عکاسی شما را به حداکثر می رساند.

یا، چرا برای هر دو ماجرا به ما نپیوندید! ،

Photo World Adventures یک کسب و کار خانوادگی است که به عکاسان کمک می کند تا عکس های خود را بهبود بخشند – و من نمی توانم منتظر باشم تا بخشی از آن باشم. برای اطلاعات بیشتر در مورد تور اینجا را کلیک کنید و برای اطلاعات بیشتر در مورد ماجراهای عکس جهانی اینجا را کلیک کنید. برای سوالات بیشتر در مورد برنامه های سفر، قیمت و رزرو، لطفا با جولیا تماس بگیرید – [email protected]

من امیدوارم که بتوانید با ما همراه باشید تا در حال کاوش در لندفرم های باستانی، دره های بلند، آبشارهای درخشان و بواب های باشکوه در استرالیای غربی و دریاچه ایر باشیم.