منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • منبع آموزش وردپرس اورلاندو – وب گورو، متخصص Adobe

منبع آموزش وردپرس اورلاندو – وب گورو، متخصص Adobe

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

وردپرس یکی از همه کاره ترین و پرکاربردترین ابزارهای وب است که به کاربران امکان دسترسی به طراحی های ساده وبلاگ و دارایی های پیچیده وب سایت را می دهد.

در حالی که بسیاری وردپرس را یک پلت فرم ساده وبلاگ نویسی می دانند، اما همچنین یک ابزار مدیریت وب سایت قدرتمند است که بر بیش از 70 میلیون دامنه اینترنتی تسلط یافته است، به این معنی که درک این پلت فرم برای هر کسی که آنلاین است ضروری است. محل.

به همین دلیل وب گورو کلاس های آموزش حضوری وردپرس را در منطقه محلی اورلاندو و در سراسر کشور ارائه می دهد. این دوره آموزش سفارشی و عملی را با مربی ارائه می دهد که بیش از یک دهه تجربه در رسانه های آنلاین و طراحی وب دارد.

علاوه بر مزایای یادگیری حضوری، وب گورو همچنین پشتیبانی پس از کلاس را برای سوالات و عیب یابی ارائه می دهد.

کلاس های ارائه شده

در کنار کلاس های فردی، راه های زیادی برای کسب دانش در مورد پلتفرم وجود دارد.

انجمن وردپرس

گاهی اوقات خوب است رایانه خود را خاموش کنید و با گروه های اجتماعی محلی چت کنید. خوشبختانه، جوامعی وجود دارند که صرفاً به اشتراک گذاری نکات طراحی وردپرس اختصاص داده شده اند.

تالارهای گفتمان وردپرس اورلاندو مهمترین گروه محلی از متخصصان و علاقمندان است که از اعضای جدید دعوت می کند تا بیایند و از یک جامعه کامل از افراد آگاه بیاموزند.

به طور کلی، WordCamp یک کنفرانس مسافرتی است که در آن کاربران عادی می توانند با توسعه دهندگان و متخصصان کلیدی برای یک آخر هفته یادگیری و شبکه ملاقات کنند. هر سال در اورلاندو و سایر شهرهای فلوریدا منتشر می شود، بنابراین برای رویدادهای آینده وب سایت آنها را بررسی کنید.

رویدادهایی مانند این اغلب می‌توانند برای کاربران جدید طاقت‌فرسا باشند و انبوهی از اطلاعات می‌توانند خیلی سریع وارد شوند، به همین دلیل است که اغلب خوب است که از خانه شروع کنیم.

آموزش های تصویری

جامعه اینترنتی مجموعه ای از ابزارهای یادگیری را، عمدتاً در قالب آموزش های ویدئویی، ارائه کرده است.

خالق یوتیوب، تایلر مور، مجموعه ای قوی از ویدئوهای آموزشی دارد که شما را “گام به گام بدون هیچ تردیدی” راهنمایی می کند.

LearnWebCode یکی دیگر از کانال های مفید YouTube است که HTML، CSS و jQuery را با وردپرس آموزش می دهد.

ویدیوها اغلب سرگرم کننده و آسان برای دنبال کردن هستند، اما فاقد پشتیبانی و سفارشی سازی همراه با دوره های آموزشی کامل هستند.

درس های آنلاین

بسیاری از توسعه دهندگان آنلاین نیز دوره ها و درس های کامل وب را ایجاد می کنند تا تجربه یادگیری عمیق تری را به شما ارائه دهند.

وردپرس دارای کدکس رسمی با ده ها درس رایگان برای کاربران جدید و حرفه ای هایی است که به دنبال تقویت دانش خود هستند.

منبع آموزش وردپرس اورلاندو - وب گورو، متخصص AdobeLynda.com یک دوره آموزش آنلاین کامل برای وردپرس ارائه می دهد که شامل توسعه افزونه، بهینه سازی تم و تجزیه و تحلیل سئو می شود و آن را به یک فروشگاه یک مرحله ای برای یادگیری آنلاین تبدیل می کند.

دوره‌های آنلاین اغلب فاقد سفارشی‌سازی و تعامل مستقیمی هستند که کلاس‌های حضوری ارائه می‌دهند، اما هنوز هم منبعی ضروری برای کاربران جدید هستند.

کتاب های آموزشی

برای آموزش قدیمی‌تر کتاب‌های درسی، منابع زیادی هم در قالب نسخه‌های فیزیکی و هم کتاب‌های الکترونیکی موجود است.

منبع آموزش وردپرس اورلاندو - وب گورو، متخصص Adobe
وردپرس برای رفتن

WordPress To Go منبع کتاب درسی مورد علاقه شخصی من است. انتشارات سارا مک‌هری دانش را مستقیماً از متخصصی می‌گیرد که می‌داند چگونه مفاهیم پیچیده را ساده و امکان‌پذیر کند. نوشته واضح، مختصر و مهمتر از همه مفید است.

وردپرس گام به گام برای مبتدیان کتاب درسی مفید دیگری است که شامل یک دوره ویدیویی اضافی است. در نهایت، مجموعه WordPress for Dummies All-in-One For Dummies دارای مجموعه ای عالی از 8 کتاب وردپرس منتشر شده است که آن را به یک منبع عالی در یک مجموعه تبدیل می کند.

منبع آموزش وردپرس اورلاندو - وب گورو، متخصص Adobe
WordPress All-in-One برای Dummies

مدیریت کتاب‌ها آسان است و با سرعت خود پیش می‌روند، اما اغلب می‌توانند قدیمی شوند، به‌خصوص در به‌روزرسانی‌های آنلاین سریع امروزی.

نتیجه

منابع زیادی برای افزایش دانش وردپرس شما وجود دارد. اما بهترین راه برای بهره مندی از تمام مزایای سفارشی سازی، یادگیری آسان و پشتیبانی به روز، شرکت در دوره آموزشی وردپرس استاد وب است.

با تمام این روش های یادگیری، هیچ چیز نمی تواند شما را از ساختن وب سایت رویاهایتان باز دارد. خلقت مبارک!