منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • منبع آموزش فتوشاپ اورلاندو – وب گورو، ادوبی اکسپرت

منبع آموزش فتوشاپ اورلاندو – وب گورو، ادوبی اکسپرت

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

فتوشاپ یکی از قدرتمندترین و همه کاره ترین ابزارها در زرادخانه Adobe Creative Cloud است. این یک برنامه ویرایش عالی است که هم برای علاقمندان هنری و هم برای حرفه ای های رسانه های تصویری مناسب است. با نزدیک به 30 سال پشتیبانی، فتوشاپ استاندارد طلایی برای همه برنامه های ویرایش بصری است. فتوشاپ توسط طراحان گرافیک، طراحان وب، عکاسان، مدیران خلاق، متخصصان بازاریابی، ویرایشگرهای ویدئو و بسیاری دیگر استفاده می شود.

مانند بسیاری از محصولات ادوبی، پیچیدگی زیادی در نرم افزار وجود دارد، به همین دلیل است که کلاس های آموزشی فتوشاپ می تواند کلید اساسی موفقیت باشد. با آموزش عملی، می‌توانید مستقیماً به برنامه ملحق شوید و در یک محیط کلاسی کاملاً سفارشی‌شده که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد، راهنمایی با کیفیت بالا دریافت کنید.

من در حال حاضر آموزش فتوشاپ اورلاندو را در فلوریدا و در سراسر کشور ارائه می دهم و گروه ها را به کاربران بسیار ماهر Adobe تبدیل می کنم. برخی از شرکت هایی که من مربیگری کرده ام عبارتند از NASA TV، NBC/Universal، Golf Network، WKMG News 6 و Dr. Phillips Charities.

کلاس های آموزشی فتوشاپ ارائه می شود

گروه کاربری فتوشاپ

پیوستن به گروهی از علاقه‌مندان و متخصصان همیشه راه خوبی برای کشف حس اجتماعی، همراه با کشف ایده‌های خلاقانه جدید و نکات ضروری است.

اینجا در فلوریدا، ما گروه کاربری Orlando Adobe را داریم که هر ماه در دانشگاه وبستر تشکیل جلسه می دهد. آنها می توانند توصیه های مفیدی در مورد همه برنامه های Adobe و همچنین راهنمایی های کلی برای گرافیک، ویدئو و طراحی وب ارائه دهند.

Photoshop World هر سال کنوانسیون خود را به اورلاندو می آورد. شما می توانید در یک کنفرانس 3 روزه پر از ارائه ها و فعالیت های سرگرم کننده که توسط رهبران صنعت و مربیان برتر Adobe رهبری می شود شرکت کنید. رویدادهای بزرگی مانند این می‌توانند ترسناک باشند، اما به شما امکان دسترسی به بهترین متخصصان در این زمینه را نیز می‌دهند.

دوره آموزشی آنلاین فتوشاپ

بهترین چیز بعدی برای آموزش شخصی، یادگیری از طریق ویدیوهای آنلاین است. ویدیوهای با بالاترین کیفیت واضح و مختصر هستند و شما را در هر فرآیند به روشی آموزنده و جذاب راهنمایی می کنند. دوره های آنلاین مورد علاقه من در Lynda.com هستند و بسیاری از وب سایت های عالی دیگر وجود دارد.

در حالی که می‌توانید از این دوره‌ها چیزهای زیادی بیاموزید، حتی بهترین ویدیوها نیز نمی‌توانند به سؤالات خاص شما پاسخ دهند یا به شما در رفع مشکلات احتمالی کمک کنند. وقتی این اتفاق می‌افتد، همیشه می‌توانید پاسخ‌ها را در گوگل جستجو کنید، اما می‌تواند تجربه‌ای ناامیدکننده باشد.

کتاب های آموزشی فتوشاپ

بسیاری از مردم یک کتاب درسی کاغذی یا کتاب الکترونیکی را ترجیح می دهند تا آنها را در طول تحصیل راهنمایی کند. خوشبختانه هنوز کتاب های زیادی در این زمینه وجود دارد. بهترین منبع چاپی Adobe Classroom in a Book Series است. این نشریه رسمی Adobe است و یک نشریه جدید اغلب برای به روز نگه داشتن نسخه فعلی نرم افزار منتشر می شود. خواندن کتاب ها آسان است و به طور موثر شما را در این فرآیند گام به گام راهنمایی می کند:

Adobe Photoshop CC Classroom in a Book
Adobe Photoshop CC Classroom in a Book

یکی دیگر از کتاب های عالی و بسیار مورد توجه این است: چگونه این کار را در فتوشاپ انجام دهم؟ توسط اسکات کلبی هنگام خرید کتاب، مطمئن شوید که به تازگی به روز شده است. بسیاری از کتاب‌های آموزشی شخص ثالث برای چند سال یا یک دهه کامل، عملاً یک قرن در زمان کامپیوتر، به‌روزرسانی نشده‌اند.

کتاب ها راهنمای مرجع کاملاً دقیقی برای یادگیری فتوشاپ ارائه می دهند، اما آنها سریع ترین راه برای یادگیری نرم افزار نیستند. قبل از اینکه مهارت داشته باشید، آماده باشید که زمان زیادی را صرف مرور صدها صفحه محتوای فشرده کنید. و کتاب‌ها مشکلاتی مشابه ویدیوها دارند: به سؤالات شما پاسخ نمی‌دهند، یا به شما کمک نمی‌کنند تا هر خطایی را برطرف کنید، وقتی گیر کرده‌اید.

نتیجه

در حالی که منابع زیادی از جمله ملاقات ها، فیلم ها و کتاب ها وجود دارد، هیچ چیز به اندازه تخصص و توجه کلاس های آموزش حرفه ای فتوشاپ نیست. اما، مانند بسیاری از تلاش‌های خلاقانه، یافتن آنچه برای شما مناسب است است. خلقت مبارک!