منو سایت

منابع آموزشی Orlando Premier Pro

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کلاس های آموزشی Premier Pro

Adobe Premiere Pro به برنامه شماره یک ویرایش ویدیو در جهان تبدیل شده است که به طور گسترده توسط فیلمسازان حرفه ای و سایر سازندگان محتوا استفاده می شود. بسیاری از مردم از من می پرسند: بهترین راه برای یادگیری Premiere Pro چیست؟ من هنوز فکر می کنم بهترین راه برای یادگیری نرم افزار، شرکت در کلاس آموزشی Premiere Pro از یک متخصص با تجربه است. من در حال حاضر آموزش Orlando Premier Pro را ارائه می‌دهم و همچنین به گروه‌ها و افراد آموزشی در سراسر فلوریدا و کشور سفر می‌کنم تا تبدیل به یک ویرایشگر ویدیوی ماهر شوم. اخیراً به فورت مایرز، فلوریدا سفر کردم تا یک گروه 15 نفره از روزنامه‌نگاران و داستان‌نویسان را در یک ایستگاه تلویزیونی در 3 روز آموزش دهم.

من همچنین آموزش Orlando Premiere Pro را به بسیاری از شرکت های دیگر مانند: NBC/Universal، NASA TV، WKMG/News6 و بسیاری دیگر ارائه کرده ام. آموزش سفارشی و در محل بهترین راه برای افزایش سرعت گروهی حرفه ای در Premiere Pro است. دوره ها برای پاسخگویی به نیازهای هر گروه سفارشی می شوند و با سوالات بعدی از طریق تلفن و ایمیل همراه هستند.

کلاس های ارائه شده

در اینجا منابع دیگری برای یادگیری Premiere Pro وجود دارد:

گروه کاربری پریمیر پرو

گردهمایی ویدیو و پست پروداکشن اورلاندو راه دیگری برای آشنایی با Adobe Premiere Pro و ایجاد شبکه با فیلمسازان محلی و تولیدکنندگان ویدئو است. این گروه در مرکز ملروز کتابخانه عمومی اورلاندو ملاقات می‌کنند، که اگر در اورلاندو، فلوریدا زندگی می‌کنید، قطعاً باید درباره آن بدانید. این استودیو ویدیویی دارای پس‌زمینه سبز رنگ است و مجهز به تجهیزات صوتی، تصویری و نورپردازی پیشرفته است. بهترین بخش این است رایگان برای ساکنان اورنج کانتی.

یکی دیگر از گروه‌های کاربری محلی، Orlando Adobe User Group است که هر ماه در دانشگاه وبستر گرد هم می‌آید و اطلاعات مفیدی در مورد چاپ، طراحی، عکاسی، وب، ویدئو و نرم‌افزارهای سه بعدی ارائه می‌کند.

دوره های ویدیویی Premiere Pro

پس از یادگیری توسط مربی، روش مورد علاقه من برای یادگیری یک نرم افزار جدید از طریق ویدئوهای آنلاین است. ویدیوهای خوب طراحی شده کوتاه، ساده هستند و به سرعت به اصل مطلب می رسند. یک برنامه درسی کامل باید به خوبی سازماندهی شود تا توجه دانش آموز را در خانه نگه دارد. دوره های ویدیویی آنلاین مورد علاقه من در Lynda.com هستند، و در اینجا برخی از کلاس های به روزتر وجود دارد:

یکی از بزرگترین چالش‌های یادگیری از ویدیوها این است که ویدیوها ممکن است به سؤالات شما پاسخ ندهند یا به شما در رفع مشکلات رایانه کمک کنند. اگر با مشکلی مواجه شدید یا چیزی کار نمی کند، کار کمی وجود دارد که می توانید انجام دهید. البته، می توانید سعی کنید راه حل را در گوگل جستجو کنید، اما می تواند راه حلی خسته کننده و ناقص باشد.

کتاب های مفید Premiere Pro

Adobe Premiere Pro Classroom in a Book

اگر ترجیح می دهید از کتاب یاد بگیرید، کتاب خود را با دقت انتخاب کنید. بسیاری از کتاب‌های Premiere Pro سال‌هاست که به‌روزرسانی نشده‌اند و با آخرین پیشرفت‌های فناوری همگام نشده‌اند. به عنوان مثال، یک کتاب Premiere Pro for Dummies (موجود در آمازون) وجود دارد که 15 سال است که به روز نشده است!

Adobe Classroom در یک کتاب این مجموعه یکی از گزینه های بهتر است زیرا برنامه درسی رسمی تولید شده توسط Adobe است و به روز نگه داشته می شود. آخرین نسخه Adobe Premiere Pro CC Classroom in a Book (نسخه 2017) است و با فایل های متنی قابل دانلود ارائه می شود. بهترین بخش این کتاب این است که درس ها تمرین های عملی هستند که شما را گام به گام در جریان کار Premiere Pro راهنمایی می کنند.

نتیجه

بهترین گزینه برای آموزش پریمیر پرو، کلاسی است که توسط مربی برگزار می شود که توسط یک متخصص با تجربه تدریس می شود، اما امکان یادگیری از فیلم ها و کتاب های آنلاین نیز وجود دارد. با این حال شما تصمیم به یادگیری دارید، در پروژه ویدیویی خود موفق باشید!