منو سایت

منابع آموزشی Orlando After Effects

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کدام ویدیو است که کوچکترین درخششی ندارد؟ Adobe After Effects یکی از بهترین برنامه‌های ویرایش ویدئو و جلوه‌های ویدئویی همه‌جانبه امروزی است که ابزارهایی را در اختیار علاقه‌مندان و رهبران صنعت قرار می‌دهد تا ویدیوهای خود را به تجربه‌های حماسی هالیوود تبدیل کنند.

اما مانند بقیه Adobe Creative Cloud، After Effects می‌تواند برای یادگیری سخت باشد و تسلط بر آن دشوار باشد. خوشبختانه، راه‌های بیشتری برای فرو رفتن در نرم‌افزار نسبت به قبل وجود دارد، از جمله کلاس‌های آموزشی تعاملی و شخصی سازی شده After Effects.

آموزش سفارشی افترافکت در محل

بهترین راه برای یادگیری هر چیزی از طریق تمرین عملی است، به همین دلیل است که من دوره های آموزشی هدایت شده After Effects را برای حرفه ای ها و مبتدیان در اورلاندو، فلوریدا، و بقیه ایالات متحده ارائه می دهم.

با بیش از یک دهه تجربه به عنوان یک حرفه ای دیجیتال، چندین سازمان بزرگ از جمله تلویزیون ناسا، NBC/Universal، Golf Network و WKMG News 6 را مربیگری کرده ام.

کلاس‌های من مطابق با نیازهای شما سفارشی شده‌اند و مزایای یک Adobe Certified Instructor (ACI) و توانایی تعامل با برنامه را با سرعت خود فراهم می‌کنند.

کلاس های ارائه شده

گروه کاربری adobe

گاهی اوقات مهم ترین قدم در یادگیری این است که بدانید تنها نیستید. گروه‌های سرگرمی و حرفه‌ای زیادی وجود دارند که هدفشان ایجاد ارتباط با کاربران همفکر Adobe است تا مهارت‌های خود را تقویت کنند و شبکه تماس‌های صنعتی خود را توسعه دهند.

Local Orlando Adobe User Group یک جلسه ماهانه در دانشگاه وبستر است که فرصتی را برای یافتن توصیه های مفید و به اشتراک گذاری محتوا با دیگر سازندگان Adobe ایجاد می کند. MoGraph Orlando یکی دیگر از سازمان های محلی است که طراحان موشن گرافیک، انیماتورها و ویراستاران را گرد هم می آورد.

رویدادهایی از این قبیل می توانند شما را با جامعه وسیع تری آشنا کنند اما زمان کمی را برای آموزش طولانی مدت مورد نیاز می گذارند.

دوره های رسمی ویدیویی

Adobe آموزش های ویدئویی اختصاصی را ارائه می دهد تا شما را در بقیه کاتالوگ نرم افزار Adobe همراه با برنامه After Effects راهنمایی کند. ویدیوهای او از آموزش های مبتدی تا جلوه های ویژه و انیمیشن پیشرفته را شامل می شود.

در حالی که این ویدیوها اغلب کامل و قابل درک هستند، اما پشتیبانی مهم پس از آموزش را که کلاس‌های عملی ارائه می‌کنند، از دست می‌دهند.

آموزش های ویدئویی رایگان

همراه با آموزش ویدیویی اختصاصی Adobe، تعداد زیادی از سازندگان و سازمان‌های مستقل وجود دارند که مطالب آموزشی ویدیویی After Effects خود را تولید می‌کنند.

کانال‌های یوتیوب مانند Video CoPilot و مجموعه آموزش‌های After Effects، ویدیوها را به روش‌های سرگرم‌کننده و خلاقانه برای جلوه‌های خاص مانند 3D Light Ray و Superhero Flying ارائه می‌کنند.

برای دستورالعمل‌های بیشتر، LesterBanks.com ویدیوها را از سراسر اینترنت جمع‌آوری می‌کند و به شما امکان می‌دهد به بهترین آموزش‌های رایگان موجود دسترسی داشته باشید. این ویدیوهای رایگان همیشه خلاقانه و سرگرم کننده هستند اما اغلب اطلاعات مقدماتی ضروری را برای مبتدیان از دست می دهند.

منابع آموزشی Orlando After Effects
linda.com

برای آموزش های بیشتر کلاس درس، Lynda.com ویدیوهای جذاب و با کیفیتی را ارائه می دهد که راهنمای گام به گام نرم افزار را ارائه می دهد. این سایت یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه ارائه می دهد که به شما امکان دسترسی به ویدیوهای مقدماتی مفید از جمله:

Udemy.com یکی دیگر از خدمات ویدئویی بسیار توصیه شده با بیش از 55000 دوره آنلاین است که شامل موارد زیر است:

کتاب های آموزشی افترافکت

در نهایت، Adobe کتاب کار رسمی به نام Classroom in a Book را برای کسانی که راهنمای کاغذ یا کتاب الکترونیکی را ترجیح می دهند منتشر می کند. این کتاب ها نسبتاً به روز با استانداردهای نرم افزار فعلی هستند و دستورالعمل های گام به گام را در قالب مکتوب ارائه می دهند.

منابع آموزشی Orlando After Effects
Adobe After Effects CC Classroom در یک کتاب

After Effects Apprentice یکی دیگر از راهنمای منابع کتاب درسی است که به صورت چاپی یا به عنوان یک کتاب الکترونیکی موجود است که به طور خاص بر روی موشن گرافیک و انیمیشن تمرکز دارد. شاگرد و Classroom in a Book برای یادگیری مبتنی بر متن خوب هستند اما مزایای یادگیری تعاملی را از دست می دهند.

منابع آموزشی Orlando After Effects
شاگرد افترافکت

نتیجه

هنگام یادگیری یک برنامه جدید Adobe، باید از منبع آموزشی استفاده کنید که به بهترین وجه برای شما مناسب است، خواه این آموزش های رایگان، گروه های سرگرمی یا درس های قابل خرید باشد. با این حال، هیچ یک از این گزینه ها آموزش اختصاصی و پشتیبانی تخصصی را که همراه با آموزش افترافکت توسط یک متخصص با تجربه و تایید شده ارائه می شود، به شما نمی دهد! خلقت مبارک!