منو سایت

منابع آموزشی توسعه وب اورلاندو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

منابع آموزشی توسعه وب اورلاندوکدنویسی نیرویی است که در پشت هر کاری که ما در اینترنت انجام می دهیم. از Dreamweaver گرفته تا WordPress گرفته تا Wix و Squarespace، درک اولیه HTML و CSS برای متمایز کردن محتوای آنلاین شما از بقیه ضروری است.

بنابراین وب گورو فرصتی آزاد برای یادگیری این مهارت ها در کلاس های آموزشی توسعه وب خود ارائه می دهد که برای افراد یا شرکت ها در اورلاندو، فلوریدا و سراسر کشور در دسترس است.

آموزش حضوری به شما این امکان را می دهد که به طور عملی با کد پیش بروید و سطح بی سابقه ای از تعامل را به شما ارائه می دهد که اکثر منابع آموزشی فاقد آن هستند. آموزش Web Guru همچنین راهنمایی های تخصصی و پشتیبانی پس از کلاس را از یک حرفه ای با بیش از یک دهه تجربه در تجارت توسعه آنلاین ارائه می دهد.

کلاس های آموزشی ارائه می شود

همراه با آموزش در کلاس، اینترنت منابع اضافی مختلفی را برای کمک به شما در مسیر برنامه نویسی ارائه می دهد.

گروه توسعه وب

در هسته خود، اینترنت در مورد گرد هم آوردن مردم و جوامع است. عضویت در گروه های توسعه وب به صورت آنلاین و حضوری می تواند به شما این فرصت را بدهد که از طراحان و توسعه دهندگان مجرب بیاموزید.

Orlando Developers Meetup بزرگترین گروه توسعه وب در منطقه است. آنها برای همه سطوح مهارت و علایق، از پیشرفت حرفه ای گرفته تا فناوری های پیشرفته، باز هستند.

Stack Overflow یک انجمن آنلاین مفید است که به توسعه دهندگان این فرصت را می دهد تا پروژه های خود را به اشتراک بگذارند و از سایر سازندگان راهنمایی دریافت کنند.

منابع آموزشی توسعه وب اورلاندو

این گروه ها اغلب می توانند بزرگ و ترسناک باشند، به خصوص برای توسعه دهندگان جدید. بهتر است قبل از تعامل کامل با یک جامعه، درک اولیه ای از کد ایجاد کنید.

آموزش های تصویری

هزاران ویدیوی آنلاین هم از سازندگان مستقل و هم از سازمان های آموزشی تمام عیار موجود است.

کانال یوتیوب، Enoch، تنها یک ویدیو حاوی بیش از 4 ساعت مطالب آموزشی HTML و CSS برای مبتدیان دارد.

Traversity Media در حال حاضر صدها آموزش ویدئویی به روز برای هر ابزار توسعه وب قابل تصوری دارد که هم فوق العاده مفید و هم ترسناک است.

آموزش های ویدیویی اغلب فاقد محیط یادگیری بهینه و کاربردی بودن دوره های آموزشی کامل هستند.

دوره آموزشی آنلاین را کامل کنید

برای یک تجربه یادگیری قوی تر، دوره های آموزشی آنلاین سخت است.

کد آکادمی احتمالاً مشهورترین دوره آنلاینی است که می توانید شرکت کنید. این سایت به اعضای کاملاً جدید اجازه می دهد تا با تمرینات برنامه ریزی شده دقیق و ماژول های تمرینی بدون هزینه اولیه شیرجه بزنند.

منابع آموزشی توسعه وب اورلاندو

Lynda.com همیشه یک منبع آموزشی قابل اعتماد برای مهارت های کامپیوتری است، به خصوص در مورد توسعه وب. برخی از دوره های آنها عبارتند از:

دوره های آنلاین فشرده و تعاملی هستند، اما اغلب در صورت بروز مشکل، پشتیبانی قابل اعتمادی ندارند. همراه با آن، آنها فاقد یک محیط سفارشی شده هستند که متناسب با نیازهای خاص شما باشد.

کتاب های آموزشی

در آخر لیست، کتاب‌های درسی توسعه وب یک شکل آزمایش شده و آزمایش شده برای یادگیری هستند که هم در قالب چاپ فیزیکی و هم در قالب کتاب الکترونیکی موجود است.

منابع آموزشی توسعه وب اورلاندو

یکی از قابل اعتمادترین و کامل‌ترین مجموعه‌های کتاب، سری Noble Desktop است که دارای نزدیک به 30 نشریه به‌روز است که پیرامون توسعه وب، توسعه اپلیکیشن موبایل، جاوا اسکریپت و Adobe Creative Cloud می‌چرخند.

HTML و CSS: طراحی و ساخت وب سایت یکی دیگر از کتاب های درسی پرطرفدار و با استقبال خوبی است که محتوا را به شیوه ای سرگرم کننده و در دسترس آموزش می دهد.

منابع آموزشی توسعه وب اورلاندو
HTML و CSS: طراحی و ایجاد وب سایت

کتاب‌ها به شما امکان می‌دهند در زمان خود یاد بگیرید، اما فاقد عناصر واقعا تعاملی و پشتیبانی هدایت‌شده هستند.

نتیجه

به طور کلی، ورود به توسعه وب آسان‌تر از همیشه است، اما بهترین راه برای شروع آموزش، آموزش شخصی است. در حالی که منابع دیگر به روش های خاص مفید هستند، هیچ یک از آنها تجربه آموزشی کاملی که توسط استادان وب ارائه شده است ندارند. خلقت مبارک!