منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خوش آمدید – ما یک عضو تیم آموزشی جدید داریم! – کلاس های نرم افزار Denver Adobe

خوش آمدید – ما یک عضو تیم آموزشی جدید داریم! – کلاس های نرم افزار Denver Adobe

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
خوش آمدید - ما یک عضو تیم آموزشی جدید داریم! - کلاس های نرم افزار Denver Adobe

پست وبلاگ پاتریک

به مربی جدید Premier/After Effects ما، پت کلارک خوش آمدید. او با یک جهان بینی خلاقانه و تخصص حرفه ای گسترده و همچنین تجربه تدریس گسترده، به تیم آموزشی ما اضافه شده است. پت کلارک یک فیلمساز و هنرمند برنده جایزه از سن دیگو، کالیفرنیا است. در حالی که آثار داستانی و مستند او طیف گسترده‌ای از موضوعات را بررسی می‌کنند، فیلم‌های او اغلب دیدگاه‌های متمرکزی از رویدادهای بزرگ‌تر ارائه می‌دهند. آثار او در جشنواره‌های بین‌المللی به نمایش گذاشته شده است و هر جا که نمایش داده می‌شود سر و صدا ایجاد می‌کند.

در اینجا چند کلمه حکمت آمیز از Pat برای هر کسی که وارد صنعت ویرایش ویدیو می شود آورده شده است:

“جاذبه ویرایش برای من ادغام اجتناب ناپذیر تفکر خلاق و درک فنی است. در طول سال ها با ویراستارانی کار کرده ام که درک قوی از جنبه خلاقانه یا فنی داشتند، اما از آنها بیشتر آموخته ام. درک محکمی از آن این برای من، این چیزی است که اکثر ویراستاران را از انجام اولین حرکتشان باز می دارد. من مطمئناً می توانم این احساس را به یاد بیاورم که باید ساعت ها مطالبی را برای بریدن مطالب بگذارم، بدون اینکه هیچ ایده روشنی داشته باشم که به کاری که قرار است انجام دهم، پایان دهم. از طریق این تجربیات، یاد گرفتم که با ویرایش می توانید از همان صحنه شروع کنید، برف با پایان داستان یا یک لحظه مهم برای کمک به شکستن. البته، با پیشرفت فرآیند ویرایش، دوباره برمی‌گردید و صحنه را دوباره کار می‌کنید، اما با دادن نقطه شروع می‌توانید توپ را به سمت خود بکشانید. من همیشه هر جلسه را با یک لیست کوتاه از اهداف شروع می کنم تا پروژه را آسان تر به دست آوریم. دیدن جعبه ای پر از مواد خام می تواند ترسناک باشد، بنابراین برنامه ریزی برای حمله ضروری است. صرف نظر از تجربه گذشته خود، بهترین کاری که می توانید برای خود انجام دهید این است که هدف گذاری کنید و انتظار چیزهای غیرمنتظره را داشته باشید. پروژه ها همیشه بیشتر از آنچه انتظار دارید طول می کشد، این یک واقعیت جهانی است. پس انعطاف پذیر باشید و هرگز از برداشتن اولین قدم نترسید!»

لطفا از وب سایت او در patclarkmedia.com دیدن کنید. Visual Persuasion مفتخر است که می تواند به شما امکان دسترسی به خلاقیت و تخصص خود را بدهد، امروز در https://www.vpclasses.com/classes/adobe-premiere-classes، برای یک کلاس سفارشی در Premiere و/یا After Effects درخواست قیمت بدهید و ثبت نام کنید.