منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • بهترین دوره های ویرایش ویدئو در اورلاندو

بهترین دوره های ویرایش ویدئو در اورلاندو

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

استاد وب می رسد. ناوین کولشرسها که با نام وب گورو نیز شناخته می شود، بیش از 12 سال تجربه در تولید ویدئو و طراحی وب دارد. او همچنین به لطف کلاس های آموزشی ویدئویی و تحت وب، به 8 سال سابقه تدریس مجهز شده است.

او یک کارشناس دارای گواهینامه Adobe (ACE)، مربی دارای گواهینامه Adobe (ACI) است و پایگاه مشتریان او شامل تلویزیون های ناسا، NBC/Universal، Clearwater Casino Resort، WKMG News 6، Costco، Boeing، Nordstrom و غیره است.

با وب گورو، آموزش ویدیویی و وب در اورلاندو هرگز آسانتر نبوده است.

در اینجا برخی از دوره های ارائه شده است:

  • کلاس های آموزشی Adobe Premiere Pro یک کلاس آموزشی برای ویراستاران با تجربه، کلاس های پیشرفته و معرفی Premiere Pro به شما ارائه می دهد. این کلاس یک فرصت ایده آل برای متخصصان اورلاندو است که می خواهند به سطوح جدیدی برسند.
  • کلاس های آموزشی Adobe Photoshop برای ویراستاران ویدئو، طراحان وب، بازاریابان و عکاسانی که می خواهند بیشترین بهره را از تصاویر خود ببرند، ایجاد شده است. این کلاس به شما امکان تمرین می دهد و همچنین به شما کمک می کند تا سریعتر یاد بگیرید.
  • کلاس های آموزشی Adobe After Effects ما یکی از بهترین کلاس های آموزشی ویدئویی و وب را در اورلاندو داریم که شما را در مراحل پس از تولید تبلیغات، تولید تلویزیون و تولید فیلم آموزش می دهد.

همراه با این فیلم ها و دوره های آموزشی حرفه ای، وب گورو آموزش عالی برای مبتدیان و حرفه ای ها دارد.

وب گورو در اورلاندو، فلوریدا مستقر است، اما همچنین به سراسر کشور سفر می کند تا کلاس هایی را برای آموزش ویدیویی و وب برگزار کند. در اینجا می توانید در مورد کلاس های آموزشی دیگر گوروهای وب مطالعه کنید.