منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با وب گورو از فتوشاپ نهایت استفاده را ببرید

با وب گورو از فتوشاپ نهایت استفاده را ببرید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

کلاس های فتوشاپ اورلاندو و سایر دوره های Adobe در فلوریدا و سراسر کشور.

با کلاس‌های فتوشاپ اورلاندو، کسب‌وکارها و افراد می‌توانند به صورت دستی و از طریق درس‌های قابل تنظیم، نکات و نکات نرم‌افزار را بیاموزند.

این استاد وب، که با نام ناوین کولشرسها نیز شناخته می شود، بیش از 12 سال تجربه در یک حرفه ای در صنعت طراحی دیجیتال به عنوان کارشناس دارای گواهینامه Adobe (ACE) و یک مربی گواهی Adobe (ACI) دارد. او قادر به آموزش بسیاری از برنامه های کاربردی در Adobe Creative Cloud از جمله فتوشاپ است. او در اورلاندو مستقر است و در سراسر فلوریدا و بقیه کشور سفر می کند تا کلاس های آموزشی با کیفیت بالا ارائه دهد. برخی از مشتریان فعلی و گذشته او عبارتند از: NBC/Universal، NASA TV، WKMG News 6، Boeing، Nordstrom، Costco و غیره.

برخی از شما احتمالاً در طراحی کاملاً جدید هستید و فقط گزینه های خود را بررسی می کنید. فتوشاپ یک برنامه ویرایشگر عکاسی و طراحی گرافیکی یکپارچه است که هم برای مبتدیان و هم برای حرفه ای های قدیمی مناسب است و کلاس های Web Guru برای فتوشاپ در اورلاندو هر دو را ارائه می دهند.

در حال حاضر، 4 کلاس فتوشاپ در اورلاندو و سراسر کشور وجود دارد که هم برای کاربران جدید و هم برای پیشکسوتان محصول طراحی شده است:

مقدمه ای بر آموزش فتوشاپ سطح اولیه اطلاعات را به شما می دهد تا تخصص جدید خود را شروع کنید. این کلاس فتوشاپ اورلاندو فرصتی عالی برای مبتدیان است تا در مورد نرم افزار یاد بگیرند و به کسب و کارها فرصتی برای افزایش مهارت های اصلی خود در میان کارمندان موجود می دهد. همه ما باید از یک جایی شروع می کردیم!

آموزش فتوشاپ پیشرفته اجازه دهید کاربران متخصص بیشتری مهارت های خود را تقویت کنند و جنبه های پیچیده تر برنامه را بررسی کنند. آموزش فتوشاپ پیشرفته برای منطقه اورلاندو موثرترین راه برای ارتقای مهارت های شما و کارمندانتان به سطح بعدی است.

آموزش فتوشاپ برای وب و ویدئو به کاربردهای خاص نرم افزار، یعنی انعطاف پذیری آن در تولید طرح های مبتنی بر وب و همچنین فیلم های متحرک توجه کنید.

در کنار کلاس های فتوشاپ برای اورلاندو، استاد وب در لایت روم نیز درس هایی دارد.

آموزش فتوشاپ و لایت روم به شما امکان می دهد ترکیب نرم افزاری عالی برای عکاسی و ایجاد تصویر را تجربه کنید. لایت روم، که به شما امکان ویرایش و سازماندهی چندین عکس را می دهد، افزودنی عالی برای طیف گسترده ابزارهای فتوشاپ است.

به یاد داشته باشید، این کلاس های فتوشاپ در اورلاندو در سراسر کشور نیز در دسترس هستند و به هر گروهی تجربه دست اولی را می دهند که هر گروهی برای برتری واقعی نیاز دارد.

در حالی که تعداد زیادی آموزش و برنامه وجود دارد که این مهارت ها را به شما می آموزد، هیچ چیز مهم تر از درس های فردی نیست که به شما امکان می دهد مستقیماً سؤال بپرسید، درس ها را با نیازهای خود تطبیق دهید و پشتیبانی مداوم از فتوشاپ، اورلاندو و سؤالات پشتیبانی سراسری را ارائه دهید. به شما امکان می دهد پشتیبانی دریافت کنید. ،