منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • با اصول فتوشاپ – کلاس‌های نرم‌افزار Denver Adobe، پست‌های رسانه‌های اجتماعی و وبلاگ‌های خود را به نمایش درآورید

با اصول فتوشاپ – کلاس‌های نرم‌افزار Denver Adobe، پست‌های رسانه‌های اجتماعی و وبلاگ‌های خود را به نمایش درآورید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
با اصول فتوشاپ - کلاس‌های نرم‌افزار Denver Adobe، پست‌های رسانه‌های اجتماعی و وبلاگ‌های خود را به نمایش درآورید

با اصول فتوشاپ - کلاس‌های نرم‌افزار Denver Adobe، پست‌های رسانه‌های اجتماعی و وبلاگ‌های خود را به نمایش درآورید

آیا شما یک وبلاگ نویس باتجربه یا مدیر رسانه های اجتماعی هستید؟ یا، آیا می خواهید برند رسانه های اجتماعی خود را بهبود ببخشید یا یک وبلاگ جدید راه اندازی کنید؟ یکی از ابزارهایی که کاملاً به آن نیاز دارید – اگر قبلاً آن را ندارید – فتوشاپ است. این یکی دیگر از محصولات باورنکردنی Adobe است که به احتمال زیاد درباره آن شنیده اید. بیش از 20 سال است که وجود دارد و قابل اعتمادترین دستیار هر وبلاگ نویس و طراح است.

چگونه می توانم پست های خود را فوق العاده موثر کنم؟

آیا وبلاگ یا پست رسانه اجتماعی مورد علاقه ای دارید که از بقیه متمایز باشد؟ آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه آنها عکس های باورنکردنی با چیدمان های زیبا ارسال می کنند، این احتمال وجود دارد که از فتوشاپ برای ایجاد نتایج نهایی چشمگیر خود استفاده کنند. این یک ابزار ضروری برای دستکاری، ترمیم، و سبک‌سازی عکس‌ها، و همچنین ایجاد اشکال ساده و سفارشی، طرح‌بندی‌های بی‌نظیر، و همچنین کلاژهای شیک و لایه‌بندی شده با متن است.

یادگیری فتوشاپ همراه با ترفندهای کسب و کار ضروری است اگر می خواهید به وبلاگ فعلی خود اضافه کنید یا برند رسانه های اجتماعی خود را بهبود ببخشید. Visual Persuasion آموزش های سفارشی با تمرکز بر مهارت های مورد نیاز برای برجسته کردن وبلاگ یا پست های رسانه های اجتماعی شما ارائه می دهد. شرکت در کلاس فتوشاپ مخصوص وبلاگ نویسان و رسانه های اجتماعی استفاده از این نرم افزار را بسیار ساده تر می کند، بنابراین استراحت کنید، می توانید به راحتی وبلاگ موجود خود را بردارید و آن را بدرخشید! اگر قبلاً از فتوشاپ استفاده کرده‌اید، یادگیری اصول طراحی و دستورالعمل‌های شناسایی، و همچنین تکنیک‌ها و عیب‌یابی، مهارت فوق‌العاده‌ای در این دنیای دیجیتال در حال تکامل است.

چگونه می توانم به اصول اولیه فتوشاپ، دقیقا همان چیزی که نیاز دارم، برسم؟

در این کلاس فتوشاپ ما آموزش های سفارشی را فقط برای وبلاگ نویسان و مدیران رسانه های اجتماعی ارائه می دهیم. مهارت های کاربردی مورد استفاده در طراحی رسانه های اجتماعی را هدف قرار می دهد. اگر در حال راه‌اندازی یک وبلاگ یا برنامه‌ریزی در آینده هستید – یا حتی در حال توسعه یک برند رسانه اجتماعی آنلاین هستید، فتوشاپ توسعه هویت شما را بسیار آسان می‌کند. اگر در فتوشاپ مبتدی هستید، می توانید ضروری ترین ابزارهای موجود در نرم افزار را یاد بگیرید تا به نتایج دلخواه خود برسید.

هنگامی که نکات ضروری فتوشاپ و همچنین ابزارها و پالت های حضور در این کلاس را درک کردید – و چرا اینگونه رفتار می کند – در راه ساختن وبلاگ جدید خود به طور منحصر به فرد خواهید بود. یک مربی عملی در دسترس است تا به هر سوال یا نگرانی شما در طول مسیر یادگیری خود پاسخ دهد.

اما فتوشاپ خیلی ترسناکه!

فتوشاپ می تواند در ابتدا برای اکثر مردم ترسناک به نظر برسد – با این حال، راه های زیادی برای استفاده از آن به بهترین نحو وجود دارد. با یک رویکرد عملی و آموزش متناسب با نیازهای وبلاگ نویسی یا رسانه های اجتماعی شما، می توانید به سرعت از آنچه در مورد فتوشاپ می دانید یا نمی دانید رشد کنید. مهارت هایی مانند طراحی چیدمان، استفاده از رنگ، توسعه تصاویر منحصر به فرد و عکس های خلاقانه برای شما در حال حاضر و در آینده وبلاگ نویسی و زندگی رسانه های اجتماعی شما مفید خواهد بود!

اگر یک کلاس درس محلی و واقعی را ترجیح می‌دهید، Visual Persuasion می‌تواند آموزش را به طور خاص با اهداف شما، با فناوری و منابع طراحی در نوک انگشتان شما تنظیم کند. شما در حضور متخصصان آموزش از صنایع فنی و طراحی خواهید بود که گام به گام شما را در مورد مفاهیم و ویژگی های نرم افزار راهنمایی می کنند و همچنین به سوالات شما در فضایی راحت، کوچک و شخصی پاسخ می دهند.