منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اورلاندو، فلوریدا. کلاس های طراحی و توسعه وب در

اورلاندو، فلوریدا. کلاس های طراحی و توسعه وب در

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

Naveen Kulshrestha که با نام Web Guru نیز شناخته می شود، دارای 12 سال تجربه صنعتی در زمینه طراحی و توسعه وب و هشت سال سابقه تدریس در کلاس های توسعه وب در اورلاندو است.

استاد وب یک مربی گواهی Adobe (ACI) و یک کارشناس معتبر Adobe (ACE) است. دوره عملی طراحی وب اورلاندو آنها به شما امکان می دهد مستقیماً در کدها، از جمله HTML و CSS تحقیق کنید و با راهنمایی یک متخصص مهارت های خود را تقویت کنید.

او آموزش ایجاد و مدیریت صفحات وب و Adobe Photoshop را ارائه می دهد. وب گورو اصول مختلف اصول وب، انتشار، اسکریپت نویسی، تجارت الکترونیک و آموزش وردپرس را در اورلاندو پوشش می دهد.

با وب گورو، آموزش طراحی و توسعه وب در اورلاندو هرگز آسانتر نبوده است. در اینجا برخی از دوره های موجود آورده شده است:

  • مقدمه ای بر طراحی و توسعه وب: این دوره برای مبتدیان طراحی شده است تا شروعی به حرفه شما داشته باشد و به خودآموزان برتری دهد.
  • توسعه وب متوسط: دوره متوسط ​​​​برای افرادی طراحی شده است که در طراحی وب سایت orlando fl. این به شما امکان می دهد دانش خود را افزایش دهید و روی پروژه های بزرگتر کار کنید.
  • توسعه وب موبایل: این یکی از بهترین کلاس های طراحی وب در اورلاندو است که تمام جنبه های توسعه گوشی های هوشمند را به شما آموزش می دهد. وب سایت های زیادی وجود دارند که ترافیک را از دستگاه های تلفن همراه هدایت می کنند. و آیا می‌دانستید که 88 درصد از مشتریانی که در تلفن همراه به دنبال کسب‌وکار هستند، سعی می‌کنند در 24 ساعت به آن کسب‌وکار برسند؟

جدا از دوره های فوق، وب گورو همچنین ارائه می دهد:

استاد وب در اورلاندو، فلوریدا مستقر است، اما همچنین به سراسر کشور سفر می کند تا کلاس هایی را برای طراحی و توسعه وب برگزار کند. آنها یکی از بهترین آموزشگاه های طراحی وب را در اورلاندو دارند و می توانید در مورد کلاس های آموزشی دیگر گوروهای وب در اینجا بخوانید.