منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • استراتژی های شغلی برای زنان – کلاس های نرم افزار Denver Adobe

استراتژی های شغلی برای زنان – کلاس های نرم افزار Denver Adobe

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
استراتژی های شغلی برای زنان - کلاس های نرم افزار Denver Adobe

استراتژی های شغلی برای زنان - کلاس های نرم افزار Denver Adobe

برابری جنسیتی در محیط کار راه طولانی را پیموده است، اما زنان در نقش های رهبری کمتر حضور دارند. زنان با انگیزه شغلی برای غلبه بر چالش ها و پیشرفت در حرفه خود چه کاری می توانند انجام دهند؟ از متقاعدسازی بصری، در اینجا هفت استراتژی شغلی برای زنان آورده شده است که باید از آنها برای پیشرفت در کار استفاده کنید.

قابل مشاهده باشد

پایین نگه داشتن سرتان و سخت کار کردن منجر به ترفیع نمی شود. دید کلیدی برای جلب توجه و پیشرفت در کار است. سندرم فریبکار را پشت سر بگذارید و شروع به تبلیغ خود و ایجاد نفوذ کنید. در جلسات صحبت کنید، در رویدادها شرکت کنید، به دنبال حامیان مالی باشید و در مورد دستاوردها و آرزوهای حرفه ای خود صحبت کنید.

ابتکار عمل را به دست بگیرید

وقتی می خواهید ادامه دهید منتظر فرصتی برای در زدن نباشید. برای پروژه ها و تکالیف چالش برانگیز داوطلب شوید، در مورد فرصت های ترفیع بپرسید و سعی کنید از منطقه راحتی خود خارج شوید. اگر زنان 100% صلاحیت ها را نداشته باشند، کمتر برای شغل یا ترفیع درخواست می کنند، اما ممکن است مانع از دستیابی شما به شغل مورد نظرتان شود.

مهارت های خود را توسعه دهید

به جای اینکه شکاف های مهارتی را به عنوان موانع در نظر بگیرید، آنها را به عنوان فرصت هایی برای یادگیری دوباره تعریف کنید. به دست آوردن تجربه ای که برای به دست آوردن شغلی که می خواهید، هرگز آسان تر نبوده است. شما می توانید برای یک آموزش فشرده دو روزه با Visual Persuasion ثبت نام کنید و شروع به کسب تجربه عملی در Adobe Creative Suite کنید. حتی اگر یک شبه متخصص نشوید، پایه ای از مهارت ها را می سازید و ابتکار عمل خود را نشان می دهید.

خودت ضربه بزن

حرکت به سمت نقش رهبری شرکتی تنها یک راه برای حرکت رو به جلو است. زنانی که برای خودمختاری ارزش قائل هستند ممکن است کارآفرینی را رضایت بخش تر بدانند. کسب و کارهای خرد که به عنوان مشاغلی با کمتر از 10 کارمند تعریف می شوند، به حداقل سرمایه گذاری در راه اندازی نیاز دارند. با این حال، شما باید در مورد مالیات و سایر تعهدات تجاری بدانید. به عنوان یک LLC در کلرادو، شما مسئول پرداخت مالیات سه ماهه و اظهارنامه اطلاعات سالانه هستید. با این حال، یک LLC کلرادو نیازی به ارائه اظهارنامه مالیاتی شرکتی ندارد.

قیمت خود را مذاکره کنید

بهترین راه برای افزایش حقوقی که شایسته آن هستید، درخواست آن است. اگر برای صنعت خود دستمزد کمتری دریافت می کنید، نقش شما تکامل یافته است، یا دستاوردهای شما نیاز به افزایش دارند، از این شواهد به عنوان اهرمی در مذاکرات حقوق استفاده کنید. پس از ایجاد گام خود، با یک فراخوان برای اقدام واضح پایان دهید که دقیقاً آنچه را که می خواهید بیان می کند. علاوه بر غرامت بیشتر، زنان در مورد زمان تعطیلات اضافی، ساعات انعطاف پذیر و توانایی کار در خانه مذاکره می کنند.

شبکه، شبکه، شبکه

در ظاهر، شبکه‌سازی آسان است: ساخت آسانسور، عضویت در انجمن‌های حرفه‌ای، شرکت در رویدادهای شبکه و ایجاد روابط. در واقع، موانع زیادی برای موفقیت در شبکه وجود دارد. فراتر از مشغله های مشغله زنان، برخی از صنایع هنوز شبیه باشگاه پسران هستند. زنان در صنایع تحت سلطه مردان از حامیانی سود می برند که می توانند از پیشرفت شغلی آنها حمایت کنند. به گروه های شبکه زنان نزدیک خود بپیوندید، به دنبال مشاوره و تمرین مهارت های ایجاد رابطه باشید.

انعطاف پذیر باشد

حرفه شما یک ماراتن است، نه دوی سرعت. اجازه ندهید شکست ها بر شما غلبه کنند. در عوض، علت شکست خود را تحلیل کنید تا دفعه بعد موفق شوید. همانطور که برای زنان مهم است که نقاط قوت خود را برجسته کنند، شناسایی و کاهش نقاط ضعف نیز به همان اندازه مهم است. پر کردن شکاف در مهارت‌های فنی با کارگاه‌ها و آموزش آسان‌تر است. با این حال، بهبود مهارت های نرم مانند ارتباطات، مدیریت تعارض و رهبری نیز امکان پذیر است.

این کافی نیست که در کار خود برتر باشید. استفاده از این استراتژی‌های شغلی با ارتقای خود، ایجاد رابطه و انعطاف‌پذیری، مهارت‌های مهمی برای زنان حرفه‌محور است، چه در یک محیط شرکتی کار می‌کنید یا کسب‌وکار خودتان را اداره می‌کنید.

303-941-1727© 2009–2022 Visual Persuasion Adobe Training LLC. تمامی حقوق محفوظ است. ، نقشه سایتاستراتژی های شغلی برای زنان - کلاس های نرم افزار Denver Adobeبا ما تماس بگیرید @303.941.1727