منو سایت

آموزش Premier Pro برای شرکت EW Scripps

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آموزش EW Scripps Premier Pro

اخیراً شرکت EW Scripps با من تماس گرفت تا یک آموزش سفارشی Premiere Pro را در یکی از ایستگاه های تلویزیونی آنها در فلوریدا انجام دهم. شرکت EW Scripps یک شرکت با سابقه است که دارای بیش از 30 ایستگاه پخش تلویزیونی و همچنین ایستگاه های رادیویی و روزنامه های متعدد در سراسر ایالات متحده است. آنها می بینند که وسایل ارتباطی سنتی مانند روزنامه ها و تلویزیون کابلی رو به افول هستند. مخاطبان جوان‌تر به آرامی به رسانه‌های اجتماعی، برنامه‌های تلفن همراه و سرویس‌های پخش وب روی می‌آورند تا سیر شوند. این تغییر در رفتار می تواند کل حالت کسب و کار را برای پخش کنندگان سنتی مانند EW Scripps مختل کند.

یک راه جدید برای برقراری ارتباط

در تلاش برای جلب توجه مخاطبان جوان، شرکت EW Scripps استارت آپی به نام Hello SWFL (تلفظ “hello swiffle”) ایجاد کرده است که در فورت مایرز، فلوریدا قرار دارد. تیم Hello SWFL یک گروه متنوع و جالب است که از پیشینه های مختلف می آیند. این از نقطه نظر داستان سرایی عالی است، زیرا به داستان های آنها عمق و اصالت می بخشد.

سلام آموزش SWFL Premier Pro

چندین ویژگی کلیدی Hello SWFL را منحصر به فرد و جالب می کند:

  • آنها در درجه اول از رسانه های اجتماعی به عنوان راهی برای ارتباط با مخاطبان استفاده می کنند. فیسبوک، اینستاگرام آنها را بررسی کنید، توییتر و صفحه یوتیوب برای آخرین داستان های آنها.
  • داستان‌سرایان آن‌ها فعالانه با جامعه درگیر می‌شوند و در حال گسترش تعریفی هستند که در «اخبار» گنجانده شده است.
  • داستان نویسان او در درجه اول از آیفون برای ثبت داستان های خود استفاده می کنند.

آموزش سفارشی پریمیر پرو

یکی از چالش‌هایی که Hello SWFL با آن مواجه است این است که بسیاری از افراد تیم آنها تجربه فنی خوبی در زمینه تولید ویدیو و ویرایش ویدیو نداشتند. آنها داستان سرای بزرگی هستند، اما در نرم افزار ویرایش مهارت نداشتند. داستان‌سرایان دیگر پیش‌زمینه خوبی در تولید و ویرایش ویدیو داشتند و می‌خواستند ویژگی‌های پیشرفته‌تر Premiere Pro را بیاموزند تا آنها را قدرتمندتر و کارآمدتر کنند.

مدیر Hello SWFL با من تماس گرفت تا تیمی متشکل از 15 قصه گو را با آموزش سفارشی Premiere Pro همراهی کنم. همچنین تصمیم گرفتیم آموزش After Effects را اضافه کنیم تا تیم بتواند ساخت موشن گرافیک را یاد بگیرد. ما تصمیم گرفتیم که سه روز دوره ایده آل برای آموزش است که به شرح زیر سازماندهی شده است:

کلاس های آموزشی Premier Proآموزش Adobe After Effects

آموزش در محل در دفتر Hello SWFL در فورت مایرز، فلوریدا ارائه شد. ما یکی از اتاق های آنها را طوری سازماندهی کردیم که به راحتی 15 دانش آموز را در خود جای دهد و از یک صفحه تلویزیون بزرگ برای پخش کامپیوتر مربی به کلاس استفاده کردیم.

آموزش Premier Pro برای شرکت EW Scripps
سلام کلاس آموزشی SWFL Premier Pro

نتیجه

تیم Hello SWFL با Premiere Pro و After Effects مطمئن‌تر و ماهرتر شده‌اند و ابزارها و تکنیک‌های جدیدی را کشف کرده‌اند که قبلاً درباره آن‌ها نمی‌دانستند. بسیاری از اعضای تیم که تجربه کمی با Premiere Pro داشتند، از اینکه اصول اولیه به قالبی آسان برای درک تقسیم شدند، سپاسگزار بودند.

سلام SWFL از اینکه من را به آموزش سفارشی در دفتر خود دعوت کردید متشکرم. دیدار با همه در آنجا بسیار سرگرم کننده بود!

سلام SWFL، Premier Pro Training در فلوریدا
سلام تیم SWFL در یک آموزش سفارشی Premier Pro Training و After Effects در فورت مایرز، فلوریدا.

لینک های مربوطه