منو سایت

 • خانه
 • وبلاگ
 • آموزش وردپرس – آجر و ملات کسب و کار شما – کلاس های نرم افزار Denver Adobe

آموزش وردپرس – آجر و ملات کسب و کار شما – کلاس های نرم افزار Denver Adobe

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آموزش وردپرس - آجر و ملات کسب و کار شما - کلاس های نرم افزار Denver Adobe

تصویر آموزش کانال آموزش فتوشاپ

بله، ما می دانیم که آموزش Adobe Visual Persuasion هستیم، اما وردپرس آنقدر مهم و پرکاربرد است که اگر خدمات خود را برای راه اندازی شما در این برنامه ارائه نکنیم، احساس درستی نمی کنیم!

وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است. این به عنوان یک پلت فرم منحصرا برای وبلاگ نویسی شروع شد، اما در طول سال ها به طور قابل توجهی تکامل یافته و پیشرفت کرده است. امروزه بیش از 40 درصد از سایت هایی که از CMS استفاده می کنند از وردپرس استفاده می کنند. علاوه بر این، بیش از 60 میلیون وب سایت از وردپرس استفاده می کنند که نشان می دهد چقدر محبوب است.

چه جنگجوی آخر هفته یک کسب و کار خانگی باشید و چه با فراز و نشیب های روزانه زندگی رویاهای خود سر و کار داشته باشید و رئیس خود باشید، وب سایت وردپرس شما اولین برداشت مشتری از کسب و کار شما را ایجاد می کند. وب سایت شما یک “آجر و ملات” است که ایده ها و فلسفه شما را در مورد اینکه چرا باید اولین انتخاب شخصی برای محصولات و خدمات باشید به نمایش می گذارد.

“شما هرگز فرصت دومی برای ایجاد یک تاثیر اولیه و ماندگار ندارید.”

آموزش پریمیوم وردپرس – کارمندان خود را توانمند کنید!

اجازه دهید Visual Persuasion Denver Adobe Training به شما کمک کند کنترل هر یک از تأثیرات تجارت خود را در دست بگیرید. دیگر منتظر نباشید تا طراح وب سایت شما در آخر هفته به خانه بیاید تا تغییراتی ایجاد کند… وبلاگ جدیدی را که نوشته اید ارسال کنید… یک تصویر گرافیکی را تغییر دهید… وبلاگ خود را با پست های رسانه های اجتماعی خود متقابل کنید آن را بازاریابی کنید. ما ابزارهایی را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا با وردپرس راحت باشید و چیزهایی را به شما نشان می‌دهیم که می‌توانند سرعت شما را کاهش دهند و سود کمتری از شما بگیرند.

ما یک کلاس آینده برای وردپرس، پنجشنبه، 16 و 17 ژوئن ارائه می دهیم. مانند “آنچه ما می نامیم: WordPress 101-The Basics”. در اینجا چیزهای هیجان انگیزی وجود دارد که یاد خواهید گرفت:

 1. برای ایجاد تغییرات سریع به داشبورد خود دسترسی داشته باشید
 2. وارد وبلاگ جدید شوید
 3. صفحات جدید ایجاد کنید
 4. تغییر گرافیک (تصاویر و نمودارها)
 5. مدیریت محتوا
 6. بحث ها و نظرات را مدیریت کنید
 7. موضوع مناسب را انتخاب کنید
 8. از ابزارها یا افزونه های مناسب برای کمک به ایجاد یک تجربه وب واقعا آسان استفاده کنید
و خیلی بیشتر…

در چند هفته آینده بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانید یاد بگیرید که چگونه همه چیز مربوط به وب سایت خود را بسازید و مدیریت کنید، صحبت خواهیم کرد. از شما سوال بپرسید و ما به شما کمک می کنیم تا پاسخ را پیدا کنید.

Visual Persuasion Denver Adobe Training همچنین کلاس های جدیدی را برای پاسخگویی به سوالات و نیازهای شما اضافه می کند.

مربی شما، سیلی سیمپسون، 40 سال است که در بازاریابی فعالیت می کند و می داند که چگونه “برند شما” است. بازاریابی باید از طریق رسانه های چاپی به صورت اجتماعی، دیجیتالی و کلاسیک به بازار عرضه شود.

ما مشتاقیم به شما آموزش دهیم که چگونه می توانید به راحتی کنترل بازاریابی دیجیتال خود را در دست بگیرید.

امروز برای آموزش وردپرس در vpclasses.com ثبت نام کنید!